Skocz do zawartości

Wszystko o LETNICH oponach do subaru


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

no to faktycznie lista sie zaciesnila :mrgreen: Dzieki za Wasze opinie :)

carfit - mozesz mi przeslac na PW Twoja cene: Bridgestone Turanza ER300 W i Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE W ? z gory dzieki :)

 

a co do zimowek - to mam Dunlopy M3 i moze nie bylo za wiele okazji "sniegowych", ale na tyle ile jezdzilem to sobie ladnie radzily :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu się z Toba niezgodzę opony zimowe maja bardzo dobre, Gooduear Ultra Grip Performance jest dla mnie fenomenalny, nie jeździłem nigdy na tak dobrych zimowych oponach

 

 

LM-25 chyba lepsze... ale nie wiem

 

 

Niemniej z Goodyeara zimówki sa OK, lato prosze trzymać ode mnie z daleka. Poza tym F1 to typowa opopona do dupowozu -miekka jak hmm..... guma służąca do czego innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem akurat na etapie szukania opon do mojego Angola i mam na ten moment dwa typy i nie wiem na które się zdecydować.

 

Toyo PROXES T1R czy Pirelli P5000 Drago /rozmiar 195/50/15/

 

 

Toyo

image-21-264-toyo_tires_proxes_t1r_photo.jpg

 

Pirelli

P5000%20Drago.jpg

 

Może ktoś z Was miał styczność z tymi oponami, albo słyszał jakieś opinie na temat ww. opon. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat na etapie szukania opon do mojego Angola i mam na ten moment dwa typy i nie wiem na które się zdecydować.

 

Toyo PROXES T1R czy Pirelli P5000 Drago /rozmiar 195/50/15/

 

Może ktoś z Was miał styczność z tymi oponami, albo słyszał jakieś opinie na temat ww. opon. Będę wdzięczny za pomoc.

 

Mialem i jedne i drugie i to w tym rozmiarze, na Toyo zle mi sie po deszczu jezdzilo, na suchym spoko, zdecydownaie bardziej pasowly mi P5000, radzily sobie i na deszczu i na suchym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat na etapie szukania opon do mojego Angola i mam na ten moment dwa typy i nie wiem na które się zdecydować.

 

Toyo PROXES T1R czy Pirelli P5000 Drago /rozmiar 195/50/15/

 

 

Toyo

Obrazek

 

Pirelli

Obrazek

 

Może ktoś z Was miał styczność z tymi oponami, albo słyszał jakieś opinie na temat ww. opon. Będę wdzięczny za pomoc.

 

 

Zdecyduj sie na Bridgestona Turanza ER300 koniecznie w indeksie prędkosci V nie w H. będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj sie na Bridgestona Turanza ER300 koniecznie w indeksie prędkosci V nie w H. będziesz zadowolony.

 

Co to za różnica czy V czy H? To i tak są prędkości z którymi WuRC fan nie będzie jeździł, więc musi być jeszcze jakaś różnica skoro o tym wspominasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj sie na Bridgestona Turanza ER300 koniecznie w indeksie prędkosci V nie w H. będziesz zadowolony.

 

 

Mam ER300 i potwierdzam: super :smile:

Ale musiałem ściągnąć z Niemiec, bo nie mieli mojego rozmiaru (215/60/16).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za opony Bridgestone Potenza RE720? Jak wypadają w stosunku do RE050?

Bardzo dobra opona, tylko już nie produkowana w interesujacym Cie rozmiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę testów użytkowników na www.opony.com. Sklep wielokrotnie sprawdzony. Super ceny i wzorowa dostępność. Miałem przyjemność już kilka razy kupować coś u nich i za każdym razem byłem zadowolony :)

 

tutaj link do testów: http://www.opony.com.pl/testy/index_tes ... oku=letnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tez teraz doszedl mnie problem wymiany opon, z tego co przeczytalem to najlepsze w chwili obecnej sa Bridgestone Potenza RE050A :?: czy cos innego polecacie w rozmiarze 205/45/17 (chcialbym miec jak najlepsze warunki na mokra nawierzchnie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w chwili obecnej sa Bridgestone Potenza RE050A :?:

 

w ulezu slyszalem, ze re050 jak najbardziej a wersja A zdecydowanie nie :roll: .

 

z tego co szukalem na necie nigdzie nie ma wersji bez A :evil: gdzies je jeszcze mozna dostac?

wersja z A jest tak slaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w chwili obecnej sa Bridgestone Potenza RE050A :?:

 

w ulezu slyszalem, ze re050 jak najbardziej a wersja A zdecydowanie nie :roll: .

 

z tego co szukalem na necie nigdzie nie ma wersji bez A :evil: gdzies je jeszcze mozna dostac?

wersja z A jest tak slaba?

 

Zobacz tutaj.

 

http://www.oponytanio.pl/start.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję opon do GT w rozmiarze 205/45/R17 lub 205/50/R17. GRAF polecił mi producenta Nankang. Znalazłem 2 modele:

- NS-2 205/45 R17 88V TW

- NS-2 205/45 R17 84V TW

Oba są w tej samej cenie na oponytanio.pl

 

Czym one się różnią (bo cena ta sama)? Gdzie je można dostać w Warszawie? Testował je ktoś z was?

 

P.S. Szukam sprawdzonego warsztatu w Warszawie w którym mógłbym zrobić parę rzeczy. Byłbym wdzięczny jakby ktoś z Warszawy mógł mi coś polecić i ogólnie pomóc zadomowić się z moim nowym nabytkiem w Warszawie :). Kontakt w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...