Skocz do zawartości

Parowanie lusterek


kamul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat (znany zapewne okularnikom) przy obecnej pogodzie, kiedy wjeżdżam do podziemnego garażu momentalnie mam zaparowane lusterka. Płyny do mycia typu antypara, względnie rain-x nie pomogły. Macie może na to jakiś patent?

Ogrzewanie lusterek spoko, ale jeszcze nie zdążyłem użyć, po prostu mam możliwość zaparkowania nawet z przyparowanymi lusterkami, ale jednak trochę to irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tedimy99 napisał:

Przed wjazdem do podziemnego naciśnij ten magiczny ;) guziczek i problem rozwiązany .  Zanim wjedziesz lusterka będą ciepłe. Po co szukać alternatywy , skoro producent auta wyszedł na przeciw.:)

Jasne, tylko że szukam alternatywy co bym mógł o tym nie pamiętać. Jak na razie to znalazlem tylko tarcie ziemniakiem lub gliceryną :P ale czas na domowe sposoby jeszcze nie nadszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamul napisał:

Jasne, tylko że szukam alternatywy co bym mógł o tym nie pamiętać. Jak na razie to znalazlem tylko tarcie ziemniakiem lub gliceryną :P ale czas na domowe sposoby jeszcze nie nadszedł ;)

Pianka do golenia, ziemniak przecięty na pół, cebula - kolejność od najbardziej skutecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kambol napisał:

Chyba musisz przewietrzyć garaż, bo coś za wilgotno tam masz. U mnie po wjeździe nie parują, ale garaż jest zgodnie z nową modą mocno przewiewny.

 

Dzięki za radę, w takim razie rozmowa z administracją mnie czeka ;) u mnie budynek jest tegoroczny ale chyba moda do stolicy nie dotarła :( 

 

30 minut temu, WOJO napisał:

Pianka do golenia, ziemniak przecięty na pół, cebula - kolejność od najbardziej skutecznego.

 

Widzę, że perfekcyjna Pani domu oglądana była :P na tym pewnie się skończy.

 

5 godzin temu, tedimy99 napisał:

Przed wjazdem do podziemnego naciśnij ten magiczny ;) guziczek i problem rozwiązany .  Zanim wjedziesz lusterka będą ciepłe. Po co szukać alternatywy , skoro producent auta wyszedł na przeciw.:)

 

Oczywiście podgrzanie dziś przed wjazdem pomogło :) 

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, aflinta napisał:

Może to jest słowo klucz - może jeszcze sezon lub dwa oddawać wilgoć z budowy. 

 

Coś w tym jest. W każdym razie jak nie znajdzie się inny patent to domowe sposoby pójdą w ruch i zobaczymy co to będzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...