Jump to content

Luzy zaworowe Forester 2009

Recommended Posts

Było to już na forum kilka razy. 2.0 150km to silnik dohc czyli trzeba wyciągać silnik do regulacji.
Czyli regulacja jest na płytkach tak? Występowały jakieś Subaru z regulacją hydrauliczną?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

10 minut temu, koszykbb napisał:

Czyli regulacja jest na płytkach tak? Występowały jakieś Subaru z regulacją hydrauliczną?

Płytki albo już szklanki ale nie jestem pewien jak jest w tym silniku i tak trzeba wyciągać silnik tylko na szklankach bedzie drożej. Stare subaru przed 95-96r miały hydraulike.

No i każdy co innego:) Handlarz ze hydraulika, na forum jeden że płytki drugi że szklanki i na forum jeden że trzeba wyciągać silnik a drugi że absolutnie nie i kogo tu słuchać?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Prawda jest taka, że można próbować bez wyciągania. Ale nie każdy w ogóle się chce podjąć.

Mojemu koledze tak robili UPG i teraz robi drugie podejście z wyciąganiem. Mechanik tez powiedział, że takiej rzeźby nie będzie powtarzał, miejsca tyle co kot napłakał, dojście tragedia, ciemno, nic nie widać itp. Lepiej dopłacić tą różnice między wyciągnięciem/kombinacją alpejską bez i mieć pewniaka niż potem pluć sobie w brodę i robić jeszcze raz z wyciąganiem.