Skocz do zawartości

Webasto ogrzewanie postojowe OBK III 3.0


Wojciech Michurski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na portalach aukcyjnych można kupić w dobrych cenach - czy ktoś z was instalował ?

Jaki model najlepiej kupić

Czy jakieś wskazówki montażowe ?

Mój OBK to 2005r. 3.0 benzyna 245km kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ważna sugestia - ja mam dostęp do serwisu więc mogę kupić tanio a oni mi przygotują (zregenerują).

Bardziej chodzi mi o miejsce montażu i jakieś inne sugestie - czy to ma być termo top C czy coś cyfrowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermo top Evo - zalozylem to u siebie - nowka sztuka, w nowym OBK. Wygodne, moge kontrolowac ogrzewanie zp. tel/aplikacji. Duzo roznych opcji.

 

W poprzednim aucie mialem taka, ktora moglem uruchamiac z samochodu. Mniej wygodna, ale tez bylo ok. 

 

Kazdemu polecam ogrzwanie postojowe - jak temp jest ponizej 10 C - jest b. przydatne. 

 

Nie wiem, gdzie bedziesz montowal, na str webasto masz magikow, ktorzy to robia - zazwyczaj nowe, ale byc moze tez moga zamontowac uzywane. 

 

I zawsze sie targuj - przynosi efekt :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam założone webasto uzywane, kupione na allegro z serwisu, uzywam już dwa lata bez żadnego problemu, sama wygoda. Do urzadzenia mam pilot radiowy i zegar do ustawiania godziny i czasu pracy urzadzenia. Polecam ci instalacje, silnika nigdy nie odpalam na zimno a to pewnie korzystanie wpływa na jego kondycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...