Skocz do zawartości

Jak wygląda procedura dotycząca akcji serwisowej


TNT1979

Rekomendowane odpowiedzi

Do dyrekcj,

Mam pytanie jak wygląda akcja dotycząca wadliwych wahaczy w Imprezach i Foresterach z lat 2001-2007. Interesuje mnie procedura co robi serwis i jakie koszty ponosi klient. Zgłosiłem się do serwisu w związku z tą akcj. Po wizycie zostałem zaproszony w przyszłym tygodniu na oględziny wahaczy czyt. zrobienie dokumentacji zdjęciowej. Po jej przeanalizowaniu czyli po stwierdzeniu zaawansowanej korozji i dziur co dzieje się dalej? Czy wymianie podlegają wahacze czy tylko konserwacji? Co z resztą osprzętu. Proszę o opis procedury. Wiem że akcja jest od dawna ale w moim zasięgu jest kilka aut które nie brały jescze udziału w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎24‎.‎11‎.‎2017 o 21:03, TNT1979 napisał:

. Zgłosiłem się do serwisu w związku z tą akcj. Po wizycie zostałem zaproszony w przyszłym tygodniu na oględziny wahaczy czyt. zrobienie dokumentacji zdjęciowej. Po jej przeanalizowaniu czyli po stwierdzeniu zaawansowanej korozji i dziur co dzieje się dalej

 

no to procedura rozpoczęta  :) dalej serwis przesyła dokumentację do SIP , SIP podejmuje decyzję a serwis niezwłocznie Pana o niej informuje i umawia na serwis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 29.11.2017 o 13:15, TNT1979 napisał:

Widzę, że nikomu się nie spieszy

 

W dniu 29.11.2017 o 13:15, TNT1979 napisał:

Musze wysłać oficjalne pismo do Importera może łaskawie wtedy odpowie

 

W dniu 29.11.2017 o 13:32, TNT1979 napisał:

Wcale się nie unosze

Aha :)

 

Ale na serio - jako nowy Forumowicz ( witam !) może Pan nie znać jeszcze tutejszych zwyczajów, ograniczeń czasowych ( dotyczących także mojej osoby ) itd. - to zrozumiałe.

Faktem jest, że tematu nie zauważyłem - sorry.

Ale jako że status jest znany pozostaje mi tylko życzyć przyjemnego pobytu ( warto być - choćby dlatego, aby wcześniej dowiedzieć się o takiej akcji) :)

 

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...