Skocz do zawartości

KALENDARZ FORUMOWY 2024


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Danko napisał:

Musze dobrze to rozegrać.. :faja:

Chciałem dać Ci uśmiechniętą buźkę ale brak dostępnych reakcji mi to uniemożliwił i daję ją tak:

:D

 

 

Najdziwniejsze jest to, że nie raz już dawałem dziennie więcej niż 10 reakcji i nie miałem takich limitów. :question::question::question:

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michał W. napisał:

Najdziwniejsze jest to, że nie raz już dawałem dziennie więcej niż 10 reakcji i nie miałem takich limitów. :question::question::question:

Limit wynosi 30, ale odnawia się w pełni po 24h. Jakoś tak ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Limit wynosi 30, ale odnawia się w pełni po 24h. Jakoś tak ;)

 

Gdyby tak było to miałbym dziś jeszcze 20. :(

Rano użyłem wszystkie dostępne 10 a wcześniej dodawałem  ostatnio reakcje w niedzielę, więc powinienem mieć pełną pulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Michał W. napisał:

Gdyby tak było to miałbym dziś jeszcze 20. :(

Rano użyłem wszystkie dostępne 10 a wcześniej dodawałem  ostatnio reakcje w niedzielę, więc powinienem mieć pełną pulę.

Ale one się nie zerują o północy tylko po 24 godzinach od każdej ostatnio dodanej reakcji. Zobacz może masz już kolejne możliwe do rozgania głosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jusssta555 napisał:

Ale one się nie zerują o północy tylko po 24 godzinach od każdej ostatnio dodanej reakcji. Zobacz może masz już kolejne możliwe do rozgania głosy :)

Właśnie próbowałem dać Ci serduszko za tą radę i dostałem ten sam komunikat co rano, że wyczerpałem swój limit na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Michał W. napisał:

Właśnie próbowałem dać Ci serduszko za tą radę i dostałem ten sam komunikat co rano, że wyczerpałem swój limit na dziś.

A może też masz jeszcze limit tylko 10 reakcji ? <hmmm> 

Ja nie wiem od którego progu wzrasta ten limit :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jusssta555 napisał:

A może też masz jeszcze limit tylko 10 reakcji ? <hmmm> 

Ja nie wiem od którego progu wzrasta ten limit :huh:

Jeśli tak jest to mam go wtórnie od niedawna bo nie miałem go wcześniej, pomijając dawne czasy. :blink:

 

Tak czy owak już po temacie, godz. 16 wybiła a na codzień ten limit mało mnie interesuje bo raczej nie używam aż tylu „reakcji”.

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michał W. napisał:

Jeśli tak jest to mam go wtórnie od niedawna bo nie miałem go wcześniej, pomijając dawne czasy. :blink:

 

Tak czy owak już po temacie, godz. 16 wybiła a na codzień ten limit mało mnie interesuje bo raczej nie używam aż tylu „reakcji”.

 Teraz już wiesz, że na przyszły rok będziesz musiał rozłożyć głosy na kilka dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danko napisał:

No w sumie w ciągu tego całego czasu, który jest tu jestem, limit wykorzystałem raz.. I prawie na pewno było to 10 reakcji, bo 30 bym nie natrzaskal 

 

 To masz o 100% wiecej niż ja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jusssta555 napisał:

 Teraz już wiesz, że na przyszły rok będziesz musiał rozłożyć głosy na kilka dni ;)

 

16 minut temu, Danko napisał:

No w sumie w ciągu tego całego czasu, który jest tu jestem, limit wykorzystałem raz.. I prawie na pewno było to 10 reakcji, bo 30 bym nie natrzaskal 

Spoko. ;)

Oboje macie racje ale zmyliło mnie to, że czasem jednak dawałem te kilkanaście czy dwadzieścia reakcji i w tym też utwierdziła mnie @Aga pisząc o tej "30".

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...