Skocz do zawartości

KALENDARZ FORUMOWY 2024


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Infra napisał:

wypstrykałem się w połowie 5-tej strony :D

Pewnie nie Ty jeden. 

Dlatego na przyszły rok proponuje @Adventure184 by nie dawać od razu po pięć zdjęć od jednego forumowicza a po jednym, następnie kolejny użytkownik i tak dalej. Jak wrzucisz od każdego po pierwszej fotce to tak samo drugą itd. Unikniemy wtedy sytuacji, że dla zdjęć a raczej użytkowników z ostatnich stron zabraknie reakcji bo się wypstrykamy na początku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucenie tych 150 zdjęć zajęło mi prawie godzinę, jeżeli miał bym je jeszcze mieszać, odpowiednio podpisywać to musiał byś mi zafundować dobrą flachę, a nie wiem czy i to by pomogło :P
W przyszłym roku ograniczę chyba ilość zdjęć do trzech, nie chce samodzielnie robić selekcji - bo budzi to kontrowersje.

 

Obecnie mogę zalecić jedynie cierpliwość, lub wcześniej wspomnianą flachę :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adventure184 napisał:

Wrzucenie tych 150 zdjęć zajęło mi prawie godzinę, jeżeli miał bym je jeszcze mieszać, odpowiednio podpisywać to musiał byś mi zafundować dobrą flachę, a nie wiem czy i to by pomogło :P

Spoko. :)

To był tylko luźny pomysł.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał W. napisał:

Policzyłem z ciekawości ilość reakcji na każdej ze stron chwilę przed godz. 9. 

Statystyka wygląda tak:

str. 1 - 47

2 - 48

3 - 69

4 - 25

5 - 27

6 - 28

O! a sam miałem sobie zrobić taką statystykę w późniejszym czasie. Niestety, im dalej w las tym ciężej zachować ten limit reakcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WaldekW napisał:

O! a sam miałem sobie zrobić taką statystykę w późniejszym czasie. Niestety, im dalej w las tym ciężej zachować ten limit reakcji ;)

Zobaczymy na koniec głosowania jak to będzie wyglądało ale na ten moment fotki z pierwszych trzech stron wydają się być najlepsze. :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michał W. napisał:

Zobaczymy na koniec głosowania jak to będzie wyglądało ale na ten moment fotki z pierwszych trzech stron wydają się być najlepsze. :upside-down-face_1f643-small:

Na 5 też są zajebiste ale tam już mało kto dociera :( (tak, oczywiście mówię o swoich :D:D).

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adventure184 napisał:

Trzymam za słowo - za rok się odezwę :D

Nie ma problemu, tylko musimy ustalić takie zasady, jakie mam w planach :mrgreen:

 

A serio, to 5 zdjęć 1 auta to dużo za dużo IMHO :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

A serio, to 5 zdjęć 1 auta to dużo za dużo IMHO :)

Popieram, chociaż wybór tylko pięciu zdjęć do kalendarza był trudny to mimo wszystko widzę teraz, że faktycznie przydałoby się wprowadzić mniejszy limit. Druga sprawa, że frekwencja w zeszłym roku była nieco niższa, więc te 5 zdjęć wówczas nie byłoby tak znowu dużo ale w tym roku jest ich po prostu za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

 

@Jusssta555miałaby niekwestionowane zwycięstwo z fotką gdzie jej biała GC podwiewa kieckę, ale stoi MOCNO za daleko i nic nie widać :P:D

 

Hahaha :biglol: pod tą spódniczką nie ma nic ciekawego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Infra napisał:

Na 5 też są zajebiste ale tam już mało kto dociera :( (tak, oczywiście mówię o swoich :D:D).

Docierają, tylko głosów brakuje :P

1 minutę temu, Jusssta555 napisał:

 

Hahaha :biglol: pod tą spódniczką nie ma nic ciekawego :P

Patrząc po ilości głosów to forumowicze zamiast spódniczki wybierają kłęby dymu :P

 

6 minut temu, Aga napisał:

Nie ma problemu, tylko musimy ustalić takie zasady, jakie mam w planach :mrgreen:

 

A serio, to 5 zdjęć 1 auta to dużo za dużo IMHO :)

 

Dogadamy się :D

3 minuty temu, WaldekW napisał:

Popieram, chociaż wybór tylko pięciu zdjęć do kalendarza był trudny to mimo wszystko widzę teraz, że faktycznie przydałoby się wprowadzić mniejszy limit. Druga sprawa, że frekwencja w zeszłym roku była nieco niższa, więc te 5 zdjęć wówczas nie byłoby tak znowu dużo ale w tym roku jest ich po prostu za dużo.

Mam już wspólniczkę, za rok zrobimy taką selekcję że będzie tylko SJ XT do głosowania :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WaldekW napisał:

Popieram, chociaż wybór tylko pięciu zdjęć do kalendarza był trudny to mimo wszystko widzę teraz, że faktycznie przydałoby się wprowadzić mniejszy limit. Druga sprawa, że frekwencja w zeszłym roku była nieco niższa, więc te 5 zdjęć wówczas nie byłoby tak znowu dużo ale w tym roku jest ich po prostu za dużo.

Tak czy siak, 1 auto nie powinno być na 2 kartach kalendarza :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michał W. napisał:

O ile dobrze zrozumiałem co napisał @Adventure184 to nie ma takiego ryzyka.

Dlatego uważam, że każdy powinien dać max 2 zdjęcia swojego samochodu, żeby ewentualnie zdać się na decyzję Forum, które lepsze, oraz nie powinno być limitu reakcji. Tyle w temacie. To oczywiście tylko moja propozycja na przyszłość ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adventure184 napisał:

Obecnie dodałem je według kolejności przesyłania, zgodnie z Prastarą zasadą - kto pierwszy ten lepszy :)

Ja to w pełni akceptuję ale uważam, że skoro jesteśmy na forum to możemy wyrażać swoje opinie na temat formy, ilości i kolejności zamieszczania fotek by z roku na rok było ciekawiej i sprawiedliwiej. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...