Skocz do zawartości

KALENDARZ FORUMOWY 2024


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, rosaskc napisał:

Nada się?

 

_DSC0022.thumb.JPG.82926079336010f41945442010e690a2.JPG

pięknie ustrzelona Świnia ^_^ jak najbardziej!

 

myślę, że w tym roku trzeba by trochę zmodyfikować layout kalendarza co by więcej zdjęć mogło się dostać, mnóstwo dobrych fotek pojawiło się na googleDrive 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jusssta555 napisał:

 

trzebaby było zrobić kalendarz tygodniowy, wtedy by się dostały 52 subarynki  :D :P

Myślę, że koszty druku były by znacznie większe poza tym kto by tyle przewijał :biglol:

 

Może chociaz coś takiego jak poniżej :P (sorry za jakość ale na szybko^_^) Wtedy była by szansa dla 24ech i wciąż coś nie coś będzie widać na każdym "miesiącu" 

 

 

calendar-template.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, K12DLA ExR4RE napisał:

Myślę, że koszty druku były by znacznie większe poza tym kto by tyle przewijał :biglol:

 

Może chociaz coś takiego jak poniżej :P (sorry za jakość ale na szybko^_^) Wtedy była by szansa dla 24ech i wciąż coś nie coś będzie widać na każdym "miesiącu" 

 

 

calendar-template.jpg

 

No racja miesięczny praktyczniejszy, ale pewnie i tak zostanie po 1 zdjęciu na miesiąc :upside-down-face_1f643-small:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jusssta555 napisał:

 

No racja miesięczny praktyczniejszy, ale pewnie i tak zostanie po 1 zdjęciu na miesiąc :upside-down-face_1f643-small:

Myślę, że zdjęcia nie łapiące się do kalendarza (przynajmniej cześć, której najmniej zabrakło do pierwszej dwunastki) można wrzucić na stronę tytułową w formie mozaiki z miniaturkami. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michał W. napisał:

Myślę, że zdjęcia nie łapiące się do kalendarza (przynajmniej cześć, której najmniej zabrakło do pierwszej dwunastki) można wrzucić na stronę tytułową w formie mozaiki z miniaturkami. 

 

No to tegoroczny właśnie ma kilka zdjęć w formie mazaiki na głównej stronie ;)

 

 

IMG_20201109_195053.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są dwa zdjecia na jednej stronie, to niestety muszę one być sporo mniejsze, ewentualnie można dać mniejsze kalendarium
Dodatkowo - żeby to wyglądało dobrze kadry muszą być podobne, robiłem kiedyś taki kalendarz - zerknijcie poniżej.

Zdjęcia kolejnych wygranych oczywiście  będą na stronie tytułowej :)

 

image.thumb.png.59471232a454ca899d1c765963c691d5.pngimage.thumb.png.527e6e7a22670d25e6b3fc39476cdf52.png

 

Edytowane przez Adventure184
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć pracy!

 

Myślę, że można otwarcie powiedzieć, że "zasadnicza funkcja", którą pełni kalendarz, w przypadku kalendarza forumowego jest... wtórna. Przecież każdy z nas by chciał, aby jego fura była wrześniem, lutym czy innym. Dlatego uważam, że każdy pomysł pozwalający w kompromisowy sposób upchnąć dużo dobrej jakości zdjęć wraz z kalendarium nie tracącym swej użyteczności, jest dobry!

Osobiście podoba mi się projekt z dwoma samochodami na miesiąc + mozaika na okładce.

 

Zdrówka!

Luke

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Luke Skywalker napisał:

Cześć pracy!

 

Myślę, że można otwarcie powiedzieć, że "zasadnicza funkcja", którą pełni kalendarz, w przypadku kalendarza forumowego jest... wtórna. Przecież każdy z nas by chciał, aby jego fura była wrześniem, lutym czy innym. Dlatego uważam, że każdy pomysł pozwalający w kompromisowy sposób upchnąć dużo dobrej jakości zdjęć wraz z kalendarium nie tracącym swej użyteczności, jest dobry!

Osobiście podoba mi się projekt z dwoma samochodami na miesiąc + mozaika na okładce.

 

Zdrówka!

Luke

Aby zdjęcia były odpowiednio duże musi być układ taki jak pokazałem powyżej.

W kalendarzu na 2018 rok były inaczej ułożone- według mnie były za małe - ale to nie moje zdanie jest kluczowe:)

 

image.thumb.png.fc3a422d22e6611daf4b00aa5617e46b.png

Edytowane przez Adventure184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adventure184 napisał:

Aby zdjęcia były odpowiednio duże musi być układ taki jak pokazałem powyżej.

W kalendarzu na 2018 rok były inaczej ułożone- według mnie były za małe - ale to nie moje zdanie jest kluczowe:)

Hej,

Słusznie prawisz. Ale znowu: taki układ, który prezentujesz (w ramkach ze świnką, co pozwala na użycie mniejszego zdjęcia) wydaje się również być OK ze względu na możliwość prezentacji dwóch samochodów na miesiąc.

Wierzę, że dasz radę :)

 

Zdrówka!

Luke

 

PS.: Zawsze można wystosować odezwę do Forumowiczów, aby zadbali o rozdzielczość swoich zdjęć nadającą się do druku kalendarza, a nie znaczka pocztowego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Luke Skywalker napisał:

Cześć pracy!

 

Myślę, że można otwarcie powiedzieć, że "zasadnicza funkcja", którą pełni kalendarz, w przypadku kalendarza forumowego jest... wtórna. Przecież każdy z nas by chciał, aby jego fura była wrześniem, lutym czy innym. Dlatego uważam, że każdy pomysł pozwalający w kompromisowy sposób upchnąć dużo dobrej jakości zdjęć wraz z kalendarium nie tracącym swej użyteczności, jest dobry!

Osobiście podoba mi się projekt z dwoma samochodami na miesiąc + mozaika na okładce.

 

Zdrówka!

Luke

Podesłane zdjęcia są odpowiedniej jakości.

Jak dla mnie zdjęcia na kalendarzu są po prostu za małe - przez co mało widoczne- nie ma tego efektu wow.

Może niech sie wypowie ktoś kto miał kalendarze z 2018, 2019 i 2020 - jak to wygląda w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adventure184 napisał:

Może niech sie wypowie ktoś kto miał kalendarze z 2018, 2019 i 2020 - jak to wygląda w realu.

 

Ja mam kalendarz z 2020 i ogólnie podoba mi się w nim wszystko, począwszy od zdjęć Subarynek , po wielkość dat oraz zawartych informacji o imieninach :thumbup:

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adventure184 napisał:

Podesłane zdjęcia są odpowiedniej jakości.

Jak dla mnie zdjęcia na kalendarzu są po prostu za małe - przez co mało widoczne- nie ma tego efektu wow.

Może niech sie wypowie ktoś kto miał kalendarze z 2018, 2019 i 2020 - jak to wygląda w realu.

Zostałbym przy wersji jeden miesiąc, jedno auto...;)

Nawet jeśli nie miałbym się załapać do 12’tki...

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dzisiaj przyjrzałem kalendarzowi na ścianie i stwierdzam jednak, że jedno auto na miesiąc to najlepszy wybór.

Miejsce w kalendarzu to nagroda za nie tylko dobrze zrobione zdjęcie ale i ciekawe auto (a to też kosztuję czas i wysiłek B)).

Powodzenia dla wszystkich, którzy zgłosili zdjęcia! Będzie w tym roku z czego wybierać ;)

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, K12DLA ExR4RE napisał:

Miejsce w kalendarzu to nagroda za nie tylko dobrze zrobione zdjęcie ale i ciekawe auto

 

Ciekawe zdjęcie to podstawa. Może być zwykły Forek, ale będzie wyglądał świetnie cały brudny, kiedy dobrym aparatem ktoś uchwyci, jak rozbryzguje kałużę błota. 

Zdjęcie w ruchu to wyższa szkoła jazdy, więc ja wolę klasykę ;) czyli przygotować auto, umyć, wypucować, znaleźć klimatyczną miejscówkę i zrobić dobrej jakości zdjęcie.

 

IMG_20201109_105327__01.thumb.jpg.a653f20b99df0996d63c32b59bd8474e.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rosaskc napisał:

 

Ciekawe zdjęcie to podstawa. Może być zwykły Forek, ale będzie wyglądał świetnie cały brudny, kiedy dobrym aparatem ktoś uchwyci, jak rozbryzguje kałużę błota. 

Zdjęcie w ruchu to wyższa szkoła jazdy, więc ja wolę klasykę ;) czyli przygotować auto, umyć, wypucować, znaleźć klimatyczną miejscówkę i zrobić dobrej jakości zdjęcie.

 

IMG_20201109_105327__01.thumb.jpg.a653f20b99df0996d63c32b59bd8474e.jpg

Ciekawe auto nie musi być czyste, liczy się charakter B). W praktycznie każdym Subaru tego nie brakuje. Jeśli do tego ktoś jeszcze potrafi zdjęcia robić (wypozycjonować obiekt :D) to sukces gwarantowany ^_^

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...