Skocz do zawartości

KALENDARZ FORUMOWY 2024


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

Halo, halo! Kalendarze są już od kilku dni! Dobre wieści dla tych którzy by kalendarz jeszcze chcieli. Mam sporą nadwyżkę!  

@Waldek Woźny pisz na PW ile potrzebujesz. ;)

 

W dniu 22.12.2017 o 18:53, Pan Dziedzic napisał:

Dziś dotarł do mnie kalendarz :D

Wręczył mi osobiście sam twórca/projektant :mrgreen:

Dziedzic może określić jak wyszło. W środę/czwartek/piątek będę wysyłał.

Trochę się mi to odwlekło bo byłem u rodziny na weekend. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo! Kalendarze są już od kilku dni! Dobre wieści dla tych którzy by kalendarz jeszcze chcieli. Mam sporą nadwyżkę!  
[mention=31362]Waldek Woźny[/mention] pisz na PW ile potrzebujesz.
 
Dziedzic może określić jak wyszło. W środę/czwartek/piątek będę wysyłał.
Trochę się mi to odwlekło bo byłem u rodziny na weekend.

Poszlo PW:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2017 o 22:49, Waldek Woźny napisał:

Poszlo PW:)

Poszło info. :)

@melanż@Teddy26 Bardzo Was proszę o przesłanie danych do wysyłki, wziąłem te dane z banku, ale mimo wszystko proszę o potwierdzenie. :)

Osoby które jeszcze nie wpłaciły kasy bądź nie podały danych bardzo proszę o jakąś informację. :) Czy dalej jest zainteresowanie czy nie. :)
Dzisiaj wieczorem napiszę ile jeszcze jest wolnych sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thomson0073 napisał:

Poszło info. :)

@melanż@Teddy26 Bardzo Was proszę o przesłanie danych do wysyłki, wziąłem te dane z banku, ale mimo wszystko proszę o potwierdzenie. :)

Osoby które jeszcze nie wpłaciły kasy bądź nie podały danych bardzo proszę o jakąś informację. :) Czy dalej jest zainteresowanie czy nie. :)
Dzisiaj wieczorem napiszę ile jeszcze jest wolnych sztuk.

Poszły dane :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I hop i bęc jest kilka sztuk jeszcze wolnych. :) Jak ktoś chce zapraszam na PW, podam wszystkie informacje. 

Wszystkie kalendarze wysłane, do każdego zamawiającego dojdzie duża koperta z nickiem z forum. :) Dotyczy to również osób, które zamawiały poza terminem. 
Od razu precyzuję, kaligrafią na kopertach zajęła się moja siostra - co by to czytelne było. :biglol: 

@Beavis od razu przeprosiny dla Ciebie... :( Nie zauważyłem błędu jeśli chodzi o nick na kopercie... Siostra napisała "Bearis". Adres jest OK!
 

3 godziny temu, Mateusz22 napisał:

Udało się dzisiaj odebrać kalendarze. 

Fajnie wyszło, szacun Tomek ze Ci się chciało :thumbup:

Dzięki za kawkę :)

 Mateusz zapraszam ponownie na kawę. :D 
I mega wielkie dzięki za przewózkę beSTIą, w brzuchu się wszystko wymieszało (oooo Panie przepotężny jak to idzie... rakieta na kółkach). :omg:
Mimo wszystko Twój młody przebił system. 
Tata Mateusz: "Jakie auto najlepsze?"
Młody: "Subarka."
Tata Mateusz: "Jak jedziemy?" 
Młody: "Gaz, gaz."  

Po prostu mistrz! :biglol:

BTW. Jeszcze żeśmy z kolegą długo czekali na parkingu i nasłuchiwali! Piękne! :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, thomson0073 napisał:

 

 Mateusz zapraszam ponownie na kawę. :D 
I mega wielkie dzięki za przewózkę beSTIą, w brzuchu się wszystko wymieszało (oooo Panie przepotężny jak to idzie... rakieta na kółkach). :omg:
Mimo wszystko Twój młody przebił system. 
Tata Mateusz: "Jakie auto najlepsze?"
Młody: "Subarka."
Tata Mateusz: "Jak jedziemy?" 
Młody: "Gaz, gaz."  

Po prostu mistrz! :biglol:

BTW. Jeszcze żeśmy z kolegą długo czekali na parkingu i nasłuchiwali! Piękne! :)

Na zdrowie ;), młody wie co dobre i co w życiu się liczy...

Mam nadzieję że skutecznie wyleczony zostałeś z choćby myślenia o jakimś śmiesznym ałdi, niby teraz moda na To, cale forum sie tym jara, ale panie bez przesady żadne cuda to nie są :biglol:

 

P.s: nie skromnie przyznać muszę iż STI na przelocie millteka brzmi elegancko, sam nasluchuje jak  małżonka gdzieś jedzie :P

 

Jeszcze raz dzięki 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, melanż napisał:

Mam kalendarz :)

10/10

Uff, jeżeli się podoba to się cieszę. :)

____________________

To teraz już chyba mogę oficjalnie. ;)

Drodzy Forumowicze, chciałbym Wam serdecznie podziękować, za wsparcie w stworzeniu tego kalendarza! :)
Gdyby nie Wy, to na naszych ścianach/boxach (w biurze)/drzwiach czy czymkolwiek innym, nie wisiałyby kalendarze z naszymi gablotami. 

Chciałbym podziękować osobom, które użyczyły zdjęć swoich Subaraczków do kalendarza: @bossman, @gumas_72, @Mateusz22 (w tym za przewózkę :respect:), @Pan Dziedzic, @xkorespondent, @Beavis, @przemekka, @Justi, @faza20, @Teddy26, @maver, @wania, @seba553, @DETT, @BW., @melanż, @Glodzio, @Daniel Janus. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, jeżeli tak to bardzo przepraszam i proszę się dopisać. :) 

Co prawda nie mieliśmy zbyt dużo czasu, co niestety odczujecie w przesyłkach, bo koperty z kalendarzami dostaniecie w tym tygodniu. Ale najważniejsze, że się udało! :)
Dziękuję!!! :applause::thx::clapping: :clapping: :clapping: 


P.S. Bardzo proszę wrzućcie info czy każdy kto zamawiał, otrzymał kalendarz. :)Zostało 5 wolnych sztuk. 

____________________

Jeszcze jedna ważna informacja. :)

Każdy z Was dostał na PW informację o zwrocie kaski, udało się ogarnąć temat wysyłki troszkę taniej. Osoby które zamawiały więcej niż 1 sztukę mają te kwotę do zwrotu wyższą o wartość koperty i jej wysyłki. Bardzo proszę o przesłanie mi info na PW (odpowiedź) dotyczące zwrotu, na jaki nr konta przelać kaskę - ten sam z którego zapłaciliście, czy jakieś inne konto. :) 
To chyba tyle. :) 

Edytowane przez thomson0073
  • Dzięki! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mikimikey napisał:

Hejo Zostało Wam jeszcze jedna wolna sztuka? Najlepiej dwie hehe :)

Napiszę jutro z rana co zostało - bo akurat poza domem jestem. :) Ale chyba się jeszcze jedna sztuka ostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...