Skocz do zawartości

KALENDARZ FORUMOWY 2024


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

@Adventure184 rozumiem, że zdjęcia powinny być w największym możliwym rozmiarze, czy chcesz zmniejszane do jakiegoś formatu? Bo wiem, że jest jakieś minimum rozmiarowe, które przyjmuje drukarnia (jak robiłem kalendarz dla siebie na uwolnijkolory, to wymóg był bodajże minimum 1920x1080).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kambol napisał:

Wysłałem. Daj znać, gdyby nie doszło. Bo gmail czasem nie przepuszcza załączników.

Wydaje się że są jest ok.

 

Wszystkie zdjecia które dostałem na maila są już na google drive, sprawdźcie czy niczego nie przeoczyłem lub poczta nie zablokowała (jest ich około 120).

https://drive.google.com/drive/folders/1LXNnQBNIk2cw1OLYtdPrqS9Zgu7p_EnL?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DETT napisał:

Fajnie by było, gdyby dało się skonstruować ankietę tak, żeby każdy mógł oddać 3 głosy. Bo na prawdę jest wiele pięknych ujęć do wyboru...

Muszę sprawdzić jakie możliwości daje ankieta, może moderator pomoże :)

41 minut temu, Dorsz914 napisał:

Moje z jeziora nie dotarły? 

IMG_6033lowsize.JPG

Jeżeli ich nie ma w katalogu to niestety nie. Wyślij mi na Priv Twój adres, może je przeoczyłem. Dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 08:09, Adventure184 napisał:

Wydaje się że są jest ok.

 

Wszystkie zdjecia które dostałem na maila są już na google drive, sprawdźcie czy niczego nie przeoczyłem lub poczta nie zablokowała (jest ich około 120).

https://drive.google.com/drive/folders/1LXNnQBNIk2cw1OLYtdPrqS9Zgu7p_EnL?usp=sharing

 

Ogranicz może zdjęcia od jednej osoby do nie wiem 5?, bo tam jest chyba 20 zdjęć jednego forka z jednej scenerii :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wymyślił ograniczenie na 'lajki' w zależności od stażu (chyba)? 

Po raz pierwszy myślałem, że to jakiś błąd forum i nawet to zgłosiłem do adminów. Teraz chciałem oddać 12 głosów na zdjęcia do kalendarza i nie mogę. Niech mi ktoś wytłumaczy sens tego ograniczenia??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, franek-b napisał:

Nie wiem kto wymyślił ograniczenie na 'lajki' w zależności od stażu (chyba)? 

Po raz pierwszy myślałem, że to jakiś błąd forum i nawet to zgłosiłem do adminów. Teraz chciałem oddać 12 głosów na zdjęcia do kalendarza i nie mogę. Niech mi ktoś wytłumaczy sens tego ograniczenia??? 

Ograniczenie jest od dawna, nie pamiętam ile wynosi, ale jest czasowe. Jutro będziesz mógł znowu zagłosować. 

 

Ograniczenie wprowadzono dlatego, że niektóre forumowe dzieci wykorzystywały tę zabawę przeciwko innym, bez względu na zawartość posta. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, franek-b napisał:

Nie wiem kto wymyślił ograniczenie na 'lajki' w zależności od stażu (chyba)? 

Po raz pierwszy myślałem, że to jakiś błąd forum i nawet to zgłosiłem do adminów. Teraz chciałem oddać 12 głosów na zdjęcia do kalendarza i nie mogę. Niech mi ktoś wytłumaczy sens tego ograniczenia??? 

Ja nie mogę głosować, bo jestem autorem postów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Aga napisał:

Ograniczenie jest od dawna, nie pamiętam ile wynosi, ale jest czasowe. Jutro będziesz mógł znowu zagłosować. 

 

Ograniczenie wprowadzono dlatego, że niektóre forumowe dzieci wykorzystywały tę zabawę przeciwko innym, bez względu na zawartość posta. 

 

 

Dzięki za odpowiedź, jednak jakoś nie czuję się przekonany. Cóż za zło się dokona, że ludzie będą oceniali posty, skoro forum daje możliwość oceniania? oceniajcie ale nie za dużo :)

Ja wiem, że będę mógł, i co znów 5, znów czekać ileś godzin by pyknąć jeszcze 2? Przecież to przekomiczne jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, franek-b napisał:

 

Dzięki za odpowiedź, jednak jakoś nie czuję się przekonany. Cóż za zło się dokona, że ludzie będą oceniali posty, skoro forum daje możliwość oceniania? oceniajcie ale nie za dużo :)

Ja wiem, że będę mógł, i co znów 5, znów czekać ileś godzin by pyknąć jeszcze 2? Przecież to przekomiczne jest... 

Wiesz, nie chciałabym, żeby to zabrzmiało niegrzecznie, ale naprawdę krótko tu jesteś, niewiele wojenek przeżyłeś (raczej żadnej) i brakuje Ci wyobraźni. To komplement ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Wiesz, nie chciałabym, żeby to zabrzmiało niegrzecznie, ale naprawdę krótko tu jesteś, niewiele wojenek przeżyłeś (raczej żadnej) i brakuje Ci wyobraźni. To komplement ;)


Pierwszego maila wysłałem w okolicach 96 roku, współtworzyłem polski internet w tamtym czasie, pierwsze dyskusje prowadziłem na usenecie (jeśli wiesz co to jest...), więc możesz mi wierzyć wiele widziałem... a jeśli chodzi o mój staż to na tym forum pierwsze konto miałem już 2007/8 roku, kiedy pierwszy raz zamierzałem kupić outbacka (a pozostałem przy audi) i przez kilka lat poczytywałem tylko a potem zapomniałem hasła i loginu :)
Norma na forach, że ludzie się żrą, ale jak się daje feature i jednocześnie się go im zabiera to jest po prostu alogiczne, bo trudno traktować poważnie limit 5 'lajków'.  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, franek-b napisał:

trudno traktować poważnie limit 5 'lajków'

Nie wiedziałam, że Twój limit to 5, wydawało mi się, że normalnie to 20. Możliwe jest, że jest to powiązane z przekroczeniem liczby 100 postów, ale pewna nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...