Skocz do zawartości

KALENDARZ FORUMOWY 2024


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że właśnie zamknęliśmy listę darmowych paczkomatów od @Beavis. Dla pozostałych osób koszty wysyłki Inpost: kurier 13,50 zł, paczkomat 13,76 zł. Dzisiaj, najpóźniej jutro rano proszę spodziewać się wiadomości ode mnie z danymi do przelewu i pozostałymi informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lagravis napisał:

Koledzy, wydaje się, że lista powoli się zapełnia. Jeżeli dobrze policzyłem zamówione są 43 kalendarze.
 

Plan działania jest następujący. Jak tylko ustalę koszty wysyłki z @Adventure184 to prześlę do wszystkich osób z listy dane i kwotę do przelewu. Od was poproszę adresy lub dane paczkomatu do wysyłki. Całą kwotę i listę z adresami prześlę wykonawcy. Dostałem potwierdzenie, że osoby które wybrały paczkomat będą mogły otrzymać wysyłkę za darmo dzięki uprzejmości @Beavis.

 

Także powoli ruszamy. Dobra wiadomość dla spóźnialskich jest taka, że powinno nie być problemu z dodrukiem kilku sztuk.

To ja jestem tym dodrukiem 2x :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Na tę chwilę lista wygląda następująco (mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłem). Rozsyłam wiadomości ze szczegółami zamówienia.

Gdyby się okazało, że ktoś z poniższej listy nie otrzymał ode mnie wiadomości to proszę o pilny kontakt.

 

1. Lagravis - 1 szt. (paczkomat kupon)
2. Waldek Woźny - 1 szt. (paczkomat kupon)
3. Beavis - 3 sz t . (paczkomat kupon chyba)
4. Dziedzic - 3 szt .
5. ZdanoG6 - 3 s zt . (paczkomat kupon)
6. hvdy- 2 szt. (paczkomat kupon)
7. xander_88 - 1 szt. (paczkomat kupon)
8. Szurik - 1 szt. (paczkomat kupon)
9. thewisnia - 2 szt.
10. lukaswoj - 2 szt. (paczkomat kupon)
11. Luke Skywalker - 2 szt. (paczkomat kupon)
12 Daniel Janus- 2szt. (paczkomat kupon)
13. vince_snd - 1 szt.
14. subarutux - 1 szt.
15. DETT - 1 szt. (paczkomat kupon)
16. Subary - 1 szt. (paczkomat kupon)
17. rutek111 - 2 szt (paczkomat kupon)
18. Kambol - 3 sz t. (paczkomat kupon)
19. Dorsz914 - 2 szt. (paczkomat kupon)
20. Oczkoo15 - 1 szt.
21. Faza20 - 3 szt. (paczkomat kupon)
22.Rafaelo - 1szt. (paczkomat kupon)
23. przemekka - 2 szt.
24. benola - 1 szt. (paczkomat kupon)
25. Kaziorek - ? szt. (paczkomat kupon)
26. hemi112 - 2 szt.

Edytowane przez Lagravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłać będzie @Adventure184, wykonawca kalendarzy. Jak będę miał gotową listę i zaksięgowaną całość to powoli będzie można ogarniać wysyłkę.

________________________________________________________________________________________________________________

Na dzień dzisiejszy mam zaksięgowane wpłaty od 20 forumowiczów, na liście razem ze mną jest 26 + jedna niedopisana osoba.

Jednego forumowicza nie udało mi się zidentyfikować po przelewie,  Przemek z Krakowa - ujawnij się proszę :)

 

Osoby, które nie przelały jeszcze środków proszę aby zrobiły to możliwie szybko.
 

_____________________________________________________________________________

Mały update na piątek 21 grudnia. Wpłynęły przelewy od 24 osób, brakuje jeszcze dwóch. Szkoda, ponieważ liczyłem, że uda się dzisiaj zamknąć sprawę. Mam nadzieję, że do poniedziałku wszystko spłynie, jeżeli nie to w najbliższy wolny dzień wysyłam do realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Większość przesyłek wyruszyła już w drogę, ostatnie wyruszą jutro (po za tą, która ma zostać wysłana w następnym tygodniu).

Jeszcze mała aktualizacja odnośnie samego kalendarza, lekko zmienił się wymiar (jest mniejszy 0,5 cm) ale za to udało się wydrukować na grubszym papierze - 350 g.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...