Skocz do zawartości

KALENDARZ FORUMOWY 2024


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koledzy jako, że w tym roku chyba kalendarza takiego "fachowego" nie będzie, to postanowiłem zrobić projekt, który każdy z nas (o ile będzie chciał pobrać), będzie mógł zanieść do wydruku. 

Pomysł zaczerpnięty z: 



Kilka istotnych informacji:
1) Plik "kalendarz" i projekt jest całkowicie za Free - nie czerpię z tego żadnych korzyści finansowych. 
2) W kalendarzu będą fotki Waszych gablot - jeżeli oczywiście je wyślecie - zdjęcia różnych Subaraków z internetu nie mogą być wykorzystane. 
3) Koszty które będziecie musieli ponieść, to tylko i wyłącznie koszt wydrukowania kalendarza - u mnie w Wadowicach na bardzo dobrym papierze zapłacę ok. 12zł. 

4) Numery rejestracyjne, będą usunięte/zamazane.
5) Jeżeli zdecydujecie się przesłać fotkę/fotki - to proszę o krótkie zdanie, że zgadzacie się na użycie zdjęcia do kalendarza - prawa autorskie. ;) (to tak, na wszelki wypadek).
6) Proszę podać w mailu - name/nick forumowy. :)


Już kilka fotek spłynęło. :)

Więc podaję maila na który należy przesyłać foty: 
thomson0073@wp.pl

W tytule proszę wpisać: 
FOTY KALENDARZ 2018

Zdjęcia zbieram do: 
03.12.2017r. (niecałe dwa tygodnie) - termin krótki, żeby każdy mógł zobaczyć projekt wcześniej i zdążyć z ewentualnym wydrukiem. 

Projekt (przykładowy z moim Legwanem), mógłby wyglądać mniej więcej tak: 
 

Slajd1.thumb.JPG.bebbb1be84ffcdaca35cd9406b694935.JPG

5a158ea3157d0_KALENfo.thumb.jpg.09aca4a551d9a6fe5100c835976304a0.jpg


Zastanawiam się jeszcze nad wstawieniem linka do strony www.forum.subaru.pl. 
Kolorystyka może być zmieniona. Poszukam jeszcze jakiegoś tła (może ciekawsze - chyba, że ma ktoś w zanadrzu, to proszę o przesłanie na tego samego maila ale z tytułem "TŁO KALENDARZ 2018"). 

Jutro zaniosę stronę próbną do wydruku i wrzucę fotkę jak to wyszło. 

Macie jakieś pytania bądź sugestie? :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości fotek, postarajcie się wybrać najładniejsze i prześlijcie, hmm... :) i to jest dobre pytanie... do 7, 10 maks?

Będę się starał wybrać te najlepsze, będę się posiłkował opinią płci pięknej. :) Wrzucę gotowy projekt, do akceptacji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Glodzio napisał:

@thomson0073jakby byli chętni, będziesz zajmował się drukiem i ewentualną wysyłką? Czy sama opcja wydruku? 

Już niestety nie mamy czasu... Na stronę będzie wrzucony gotowy projekt do pobrania. Każdy kto pobierze będzie mógł sobie go wydrukować i zbindować "górę", wtedy będzie można go powiesić na ścianę.  

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, thomson0073 napisał:

Już niestety nie mamy czasu... Na stronę będzie wrzucony gotowy projekt do pobrania. Każdy kto pobierze będzie mógł sobie go wydrukować i zbindować "górę", wtedy będzie można go powiesić na ścianę.  

I tak mimo to cześć i chwała za poświęcony czas na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, seba553 napisał:

Włąśnie poszły zdjecia, mam nadzieję, że zdążyłem ;)

Na ostatni dzwonek - ale udało się! :)

Melduję, że projekt skończyłem.
Dziś zaniosę do wydruku - sprawdzić, żeby Wam bubla nie wypuścić.
Może nie jest to jakoś super profeska - ale najgorzej chyba nie ma. Plik będzie w rozszerzeniu PDF co by jakość była lepsza. ;)

Jakieś uwagi? :)

Slajd3.thumb.JPG.a6b3ba8380779c8a4056b49d9d38f9c9.JPG

Slajd4.thumb.JPG.97eb81872bc715871535d43210382dda.JPG

Slajd13.thumb.JPG.f99b3e31fcaab689ac19a5b287f657bb.JPG
 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, faza20 napisał:

W prawym, górnym rogu jest sporo miejsca i właśnie tam bym widział duża świnie bo na dole jest jakaś taka wciśnięta na sile.

Tutaj się pojawił problem, bo nie mogę znaleźć świni w formacie PNG, czyli przezroczyste tło... :(

 

 

19 minut temu, seba553 napisał:

Dasz moje zdjęcia w lipcu? :D

Luzik. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło, faktycznie jakby gdzieś wieprzka przestawić było by ciut lepiej, ale to nie mus..

Szacun ze Ci sie chciało, bo to nie jest 5 minut..zgadamy się nie długo to "litra" przywiozę :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mateusz22 napisał:

Fajnie wyszło, faktycznie jakby gdzieś wieprzka przestawić było by ciut lepiej, ale to nie mus..

Szacun ze Ci sie chciało, bo to nie jest 5 minut..zgadamy się nie długo to "litra" przywiozę :D

Heh, nie ma problemu, a nawet chętnie!  ;) Ale litr się "sam nie zrobi", czytaj samemu nie dam rady. :P

Jak  będziesz kiedyś przelotem to wpadnij, nawet na kawę. ;)

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, faza20 napisał:

W prawym, górnym rogu jest sporo miejsca i właśnie tam bym widział duża świnie bo na dole jest jakaś taka wciśnięta na sile.
A tak poza tym to petarda.

Potwierdzam , świnia na górny róg i jest petarda :D

P.s. Znajdź inną świnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...