Skocz do zawartości

Kolejne jeżdżenie z ALem - Ułęż


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo prosze o wyjasnienie jednej kwestii :idea: :roll: .

spotkanie w ulezy 24.02 opisane jest jako trening bezpiecznej jazdy.

w ostatnia sobote mialem okazje byc w kamieniu slaskim na doskonaleniu techniki jazdy.

na czym polega roznica, o ile wystepuje :?:

 

Również proszę o pilną odpowiedź. Czy program będzie ten sam co w Kielcach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sprawie kasy, jak i przebiegu szkolenia wypada poczekac na oficjalne info,

ale moim zdaniem nie ma zwrotu kasy (bo po cholere zbierac wczesniej, to ma byc potwierdzenie).

wydaje mi sie, ze w razie braku mozliwosci przyjazdu sa dwie opcje. strata pieniedzy lub podeslanie kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie kasy, jak i przebiegu szkolenia wypada poczekac na oficjalne info,

ale moim zdaniem nie ma zwrotu kasy (bo po cholere zbierac wczesniej, to ma byc potwierdzenie).

wydaje mi sie, ze w razie braku mozliwosci przyjazdu sa dwie opcje. strata pieniedzy lub podeslanie kogos innego.

 

Moim zdaniem wypada, by organizator przedstawił program szkolenia w momencie zaproszenia do uczestnictwa :wink:

 

A propos kasy, może warto utworzyć listę oczekujących, pewnych swojej obecności na 100%. Osoby niemogące przyjechać mogły by się jakoś z nimi dogadywać w sprawie kasy. W życiu bywa różnie, nie jestem pewien co będzie w następny piątek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do programu, to masz racje. bardzo chetnie widzialbym pelniejsza informacje.

 

co do kasy, juz 2 lub 3 raz bylem swiadkiem wiekszego lub mniejszego dymu

spowodowanego przez czesc z nas. zglaszamy sie bardzo chetnie, ale z przyjazdem juz roznie.

dla uczestnikow w sumie czysty plus, bo poswieci sie im wiecej czasu.

dla organizatorow kleska finansowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak kasa i koniec kropka.ludzie z tego zyja.a jak wiemy z przyjazdem mimo potwierdzenia ze sie bedzie ....roznie bywa. :roll: no a jak wiesz ze bedziesz na pewno placisz.jesli nie wiesz nie placisz.ew.organizator dzien wczesniej powiadamia ze sa wolne miejsca.wtedy bulisz na miejscu.tak robil ostatnio SJS i dalo to dobry rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że Wasze doświadczenia jako organizatorów są niezbyt miłe. Wolicie się zabezpieczać, rozumiem to. Jednak w przypadku tak kategorycznego stawiania sprawy (kasa albo spadaj) przydałoby sie trochę wiecej informacji nt. szkolenia, a nie zdawkowe 24.02 organizujemy szkolenie.

 

Nie chcę tu prowokować kłótni :wink: Tylko takie marudzenie klienta :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedpłata być musi, tu nie ma dyskusji. Byłem na szkoleniu z AL-em 30.12.06 i wtedy była sytuacja, ze też nie wszyscy przyjechali, mimo zgłoszenia, na końcu imprezy padła cena 250 zł (zamiast zapowiadanych 200), wszyscy wpłacili, podziekowali i było git. Następne szkolenie w Ułężu 20.01.07 - też zamiast 15 osób dopisało 11 osób, ja w ostatniej chwili namówiłem kolege Seicento na jazdy, kwota kosztów 1500 zł zamiast na 15 osób została podzielona na 12 osób, kiełbasę na grilla kupił Łosiu i Carfit, grilla przywiózł Łosiu, oprócz Wróbla szkolił społecznie Łosiu, impreza udana, wszystko OK. Następnie miałem jechać do Kamienia na szkolenie z AL-em 10.02.07. Byłem przygotowany na 100% na wyjazd, ale nad ranem poczułem się bardzo źle, gorączka itp. Nie mogłem pojechać, bez względu, czy byłaby wpłacona zaliczka, czy nie. Nie mogłem też wcześniej nikogo powiadomić, bo byłem pewien, ze pojadę. Co byłoby w tej sytuacji, gdybym wpłacił zaliczkę? Oczywiście musiałbym sie pogodzić z jej utratą, chyba, że w sobotę wczesnym rankiem namówiłbym kogoś znajomego na wyjazd na moje miejsce, oferując np. moja miejscówkę za niższą cenę, niż cena katalogowa. Te sprawy powinny być jak najdokładniej uregulowane, to są pieniądze, jak słusznie zauważył Vart, organizator z tego zyje i powinien mieć z imprezy godziwy zysk. Ale również klient musi mieć i znać swoje prawa i za wpłaconą zaliczke musi wiedzieć, co go czeka w przypadku rezygnacji (zawinionej lub z przyczyn siły wyższej), jakie ma w takim przypadku pole manewru, bo zasada "dawaj kasę i czekaj na wyniki" to byłoby przegiecie w drugą strone. Mam nadzieję, że organizator tak dopracuje szczególy, aby obie strony były zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLUE na stronie ala jest napisane co bedzie na szkoleniu w ulezu.

 

RALLYMAN postaw sie sam w roli organizatora.liczysz ze przyjedzie 10 osob bo wiesz ze tyle jestes osob wstanie dobrze obsluzyc.

 

jeden ma sraczke,inny przejechal staruszke,trzeci wlasnie sie rozwodzi,czwarty ma kaca,piatemu zepsul sie samochod,itp,itp.przypominam jestes organizatorem.

i teraz prosze o odpowiedz.co bys zrobil jako organizator w takim momencie ????

 

 

raz mozna dolozyc wiadomo ale jesli zakladamy ze to twoje jedyne zrodlo dochodu i musisz wyzywic troje dzieci to... :?:

 

czekam na propozycje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, wpłacasz i tyle, jak nie przyjedziesz Twoja strata. Jak kupujesz bilet na samolot, pociąg, czy kupiłes wycieczkę, i w ostatni dzień nie możesz jechac to co zwracaja Ci kasę :shock:

Jak wpłacisz to przynajmniej bedziesz miał motywację, żeby przyjechac, a jak raz drugi nawalisz, i stracisz kase, to następnym razem się bedziesz długo zastanawiał czy na listę sie wpisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz bilet na samolot, pociąg, czy kupiłes wycieczkę, i w ostatni dzień nie możesz jechac to co zwracaja Ci kasę

Mialem bilet PKS Olsztyn Krakow i wieczorem sie dowiedzialem ze moge jeszcze tydzien w domu posiedziec i rano pojechalem do Olsztyna (50km) i 30 minut przed odjazdem w kasie zwrocili mi ok 40zł z 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...