Jump to content

subarowicze w uk

Recommended Posts

• Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja raczej do Anglii nie dam rady podjechać przez następne 2-3 weekendy, ale gdyby ktoś planował jechać na północ w góry to chętnie wyskoczę na piwo i frytki. mieszkam pod Edynburgiem jakby co.

Ja z Banbury i kolega tez ale nie wiem czy jest aktywny na forum:)   Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Posted Images

No to moze Janek zaproponuje miejsce spotkania i godzine a reszta sie dopasuje

Bastek333, co Wy zrobicie jak ja wyjazde :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Powazniej to proponuje service na M1J24 obok lotniska EastMidlands, godz hmm moze o 10 :?: Co Wy na to :?:

No to moze Janek zaproponuje miejsce spotkania i godzine a reszta sie dopasuje

Bastek333, co Wy zrobicie jak ja wyjazde :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Powazniej to proponuje service na M1J24 obok lotniska EastMidlands, godz hmm moze o 10 :?: Co Wy na to :?:

Miejsce moze byc - tylko jakis postcode by sie przydal dokladnego miejsca bo servicu tam nie widze a przy lotnisku to tez z tymi parkingami roznie .......... godzina hmmmmmm - dobra wstaniemy jakos :mrgreen:

-- 14 paź 2010, o 21:17 --

No to moze tu ??

Pegasus Business Park, East Midlands Airport

Castle Donington DE74 2TQ

chyba maja otwarty parking :mrgreen:

Ok to do jutra :wink: Bedzie nas troche ale wiekszosc nie ma czasu na forum ostatnio bo sa zbyt busy :P

-- 15 paź 2010, o 19:27 --

zoowty, moj phone to 07702475160 w razie zbladzenia :)

danny007, moze i jest dobry ale to 200mil odemnie :roll: ja poszukuje czegos na w Londynie albo gdzies kolo :idea::P

zoowty, Robo, Bastek333, Nobby, emgie, Adas i wszyscy ktorzy przyjechali :arrow: wielkie wielkie dzieki za super spotkanie i super dzien(i noc :lol: ) na gokartach, muzemu F1 i najstarszy pub w uk :wink: :!: :!: :!:

No to byla przyjemnosc dla Nas znowu sie w takim gronie spotkac :D ......

mam nadzieje ze jak nadejda te lepsze czasy to wszyscy spotkamy sie na podobnym zjezdzie w Polsce :mrgreen:

A tutaj link do na szybko ogarnietych zdjec :mrgreen:http://www.automatykabram.strefa.pl/bastek/janek/

Krzysiek zajebiste zdjecia

najlepsze sa "animacje" :mrgreen:

wyslij mi paczuszke na

dariusz.suwinski@yahoo.com

a Ciebie Janek poprosze o fote wroobla :D

mail poprawiony :oops:

No to byla przyjemnosc dla Nas znowu sie w takim gronie spotkac :D ......

mam nadzieje ze jak nadejda te lepsze czasy to wszyscy spotkamy sie na podobnym zjezdzie w Polsce :mrgreen:

A tutaj link do na szybko ogarnietych zdjec :mrgreen:http://www.automatykabram.strefa.pl/bastek/janek/

Krzysiek zajebiste zdjecia

najlepsze sa "animacje" :mrgreen:

wyslij mi paczuszke na

dariusz.suwinski@yahoo.pl

a Ciebie Janek poprosze o fote wroobla :D

Animacje daja rade :mrgreen: Niezle fotki, Wrobel leci :lol:

Ojjjjjjjjjjjjj :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: podpadles :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: mojej zonie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: - to Ona strzelala fotki :mrgreen: ja tylko je skromnie obrobilem....

Fotki moge Ci wyslac ale w tym formacie co na stronie (1024x768) bo waza 17 megsow - oryginaly hmmmmmmm 815 :mrgreen::mrgreen: wiec przez poczte nie przejdzie.