Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za kolejne spotkanie w tak licznym gronie, mam nadzieje ze bedzie sie ono powiekszac :wink: Ogolnie pogoda na poczatku nie dopisala ale pozniej bylo piekne sloneczko(anglikza szybko uciekles :razz: )

Szczegolnie slowa podziekowania dla kiwaczkaicypisaktorzy dotarli pomimo choroby spod Londynu :wink: oraz playerianglikktorzy byli po nocnej zmianie :smile:

 

nie-ASOa teraz to bedzie remis z postami :razz: :mrgreen: ciesze sie ze udalo nam sie dograc nasze spotkanie i wszystkiego naj w nowej sytuacji zyciowej :wink:

 

Jak sie ogarne to wrzuce pare zdjec z imprezy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dziekujemy za cudowny dzień szczególnie Jankowi za zwołanie nas z całej anglii za zorganizowanie całej imprezy. W sumie cały rajd był tłem dla całego naszego spotkania.

Jak zwykle było super i pozdrwaiam nowo poznanych forumowiczów.

 

Zbieranie się przed wszystkim

 

dsc08446gm3.jpg

 

Impreza imprez :-)

 

dsc08453cm4.jpg

 

sie jezdzi sie brudzi.... Boki z parkingu zostawiają ślady - Nawet na ANGLIKU :-)

 

 

dsc08472cy3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja kilka wrzucę. I jeszcze raz dziękujemy razem z Magdą za wspaniały czas spędzony razem, w tle rajdu, jak to słusznie zauważył B-22 Przemek. Zwłaszcza ze byliśmy po raz pierwszy :mrgreen:

pozdro.

Nasze furki ;)

dsc00011aw1.th.jpg

I znowu :)

dsc00012fz8.th.jpg

Halo, halo Wisła ...jak mnie słyszysz ??? :mrgreen:

dsc00020dp5.th.jpg

I maska z carbonu

dsc00022ut6.th.jpg

Popołudniowe Polaków rozmowy :wink:

dsc00023ds3.th.jpg

I na polance ;)

dsc00026mi9.th.jpg

Czy ktoś zapamietał co to była za marka ??... ja nie...zauważyłem

dsc00033al4.th.jpg

I ostatni rzut oka na tor....

dsc00039fk5.th.jpg

....i do następnego razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

My także dziękujemy za przyjemnie spędzoną niedziele w miłym towarzystwie.

Zdjęcie grupowe przypomina mi zdjęcia klasowe robione jeszcze w podstawówce, na którym to wychowawca klasy siedział po środku. Chciał nie chciał padło na Janka :mrgreen: .

 

PS. Prócz klasowego zamawiałem jeszcze 4 legitymacyjne, portretowe i z gromnicą. Ktoś ma ? :mrgreen:

 

Czy ktoś zapamietał co to była za marka ??... ja nie...zauważyłem

Tak, to był Ford, nr rejestracyjny ERR 434V :razz:

 

dscf2491cv9.th.jpg

 

anglikza szybko uciekles :razz:

Ta, niby do domu pojechał, bo z nocki wrócił i zmęczony... A tu kto na OS-ie, ha?

dscf2539zd8.th.jpg

 

FOTOZAGADKA: Znajdź szczegół na zdjęciu, który nie pasuje do otoczenia. :razz:

 

dscf2328vo8.th.jpg

 

I jeszcze jedno grupowe :wink: (patrz otoczenie)

 

dscf2419lq2.th.jpg

 

Jan Drop, dzięki za całe zamieszanie, boś Ty jego Ojcem :grin: ,dzięki za przejażdżkę (oby nie ostatnią) podczas której spięło mi skórę na twarzy niczym Clarksonowi w Ariel Atom, dzięki wszystkim Wam za atmosferę i frekwencję pomimo niesprzyjającej aury i oby więcej takich imprez.

 

PS. Jan Drop kolejnym razem jak będziesz coś podobnego organizował dogadaj się z chłopakami co by M1 nie korkowali... :mrgreen:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie cały rajd był tłem dla całego naszego spotkania.

I oto wlasnie chodzilo :wink: Ciesze sie ze poznalismy sie wzajemnie i ze okazalismy sie zgrana grupa subarowiczow :grin:

dzięki za przejażdżkę (oby nie ostatnią) podczas której spięło mi skórę na twarzy niczym Clarksonowi w Ariel Atom

No problemo :grin: Mysle ze niedlugo zasiadziesz za sterami Imprezki :twisted:

 

kiwaczek napisał/a:

FOTOZAGADKA: Znajdź szczegół na zdjęciu, który nie pasuje do otoczenia. :razz:

 

Ja mysle ze to te wszystkie subarki nie pasuja, bo honda jakas taka znajoma :lol:

A mi sie wydaje ze to te drzewa jakies takie .... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sie jezdzi sie brudzi.... Boki z parkingu zostawiają ślady - Nawet na ANGLIKU :-)

 

hehehe błotko jeszcze trzyma, ale dzis wielkie mycie u Janka :razz:

 

Cytat:

anglikza szybko uciekles :razz:

 

Ta, niby do domu pojechał, bo z nocki wrócił i zmęczony... A tu kto na OS-ie, ha?

 

ojj tam, nie moglem sobie odmowic tej przyjemnosci i musialem strzelic pare popisow na szosie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał nie chciał padło na Janka :mrgreen: .

To mnie wrobiliscie :razz: :wink:

 

dzięki wszystkim Wam za atmosferę i frekwencję pomimo niesprzyjającej aury i oby więcej takich imprez.

Tak informacyjnie to bylismy w sile okolo 25-26 osob :shock: Sam sie zdziwilem jak wjechalismy na parking i zobaczylem tyle ludu :shock:

 

A czy ktos ma zdjecie nowej imprezy :?: tej w bialym kolorze :twisted: (wiecie o czym mowie :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frakcja angielska z centrum w nots rośnie w siłę że aż żal mi wyjeżdżać. Myślę że chłopaki są w stanie zorganizować ciekawe wyjazdy na obcej ziemi że zostanie to w pamięci na lata.

Dajcie tylko znać kto ma pod domem szutrowy kilku kilometrowy odcinek gdzie nikt sie nie przyczepi że ktoś upala a gwarantuje że będzie ludu rosło na spotkaniach i będzie sie można nauczyć wiele np od mistrza JAN DROPA .

pozdrawiam

uk frakcję

i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...