Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce zakończenie sezonu, zatem grill u mnie obowiazkowy!!! :D

Ponieważ telefon nie przeżył kapieli, jak wiecie, proszę o wysyłanie numerów na pw, bo nie mam z Wami kontaktu

Edytowane przez skiba STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie sie jakos zgadamy :)

 

zeby sprecyzowac... moj plan wyglada wstepnie tak:

 

Uddens - godz 8:22

Ringwood - godz 11:32

 

wyskok zobaczyc jak wyglada to cale Bournemouth i cos zjesc

 

Somerley - 16:29

 

jakby ktos sie pisal to dawac znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boorek :biglol:

Postaram się Wam wyjaśnić :rolleyes::)

Clio jest zajebiaszcze i w życiu złego słowa na nie nie powiem. Daje radę wszystkim subarowym wolnym ssakok i nie tylko :) Klei jak nienormalny, dodatkowo pali tylko 11 i nie zamienię go na nic innego jak sti hawk :P, jeśli mowa o subaru.

Moje zdanie o subaru w dalszym ciągu podtrzymuję i w kwestii awaryjności nic się nie zmienia.

Jeśli znajdę egzemplarz z przebiegiem ok 40 max 50k , max 2-ma właścicielami i po UPG to kupię. W naprawy sam bawić się nie zamierzam.

Mile widziane auto po mapie, fajnie by było ok 330-350hp. Wady zawieszenia wyeliminuję gwintem i do jeżdżenia po bułki powinien starczyć. Problemów napędu MT6 nie przewiduję.

Po szerokim riserczu jest to najtańsza w utrzymaniu opcja do rozbijania :) Mam na myśli road tax (do 03.06 bo potem się zmienia na niemal dwukrotnie wyższy), ubezpieczenie i koszta zakupu. Inne taksówki, typu M3, 335i conv, evo IX fq 360, AMG, które biorę pod uwagę są o 50% droższe w zakupie, kosztach servisu i road taxie.

Jeśli zmienię to na pewno na doładowane 300+ a to jest już inna liga niż 200-tu konne clio, stąd zmiana. W autach do 250 koni nie widzę niczego co da taka frajdę jak bączek i nie mówię tu tylko o wartościach przyspieszenia. Kto nie powariował Clio RS nie wie o czym mowa. Okaże się na czym stanie ostatecznie :)

Dziękuję za uwagę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

baty Ci się jednak należą, hahah :P

 

 

 

 

baty to Ty sobie musisz sprawic

i troche pogonic swoja fure

bo cie stado baczkow francuskich objezdza :)

 

 

 

baty Ci się jednak należą, hahah :P

 

 

 

 

baty to Ty sobie musisz sprawic

i troche pogonic swoja fure

bo cie stado baczkow francuskich objezdza :)

na kazdym zlocie :)

 

 

 

baty Ci się jednak należą, hahah :P

 

 

 

 

baty to Ty sobie musisz sprawic

i troche pogonic swoja fure

bo cie stado baczkow francuskich objezdza :)

na kazdym zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to ja znów się Wam wetnę w dyskusję z prośbą:

Kupiłem na Ebayu OZ ultraleggery z trzema oponami, ale oczywiście kolo się zorientował, że jestem spoza UK i nie chce nawet odbioru przez kuriera zorganizowanego przeze mnie, bo pracuje do 9 p.m. Nie chce też kasy przez Paypal. Czy ktoś mógłby mi je odebrać w Londynie (tam gość pracuje) albo w Rochester, Kent (tam miieszka, ale oczywiście po 9.p.m.)? Trzeba by za nie zapłacić 202 GBP, ale oczywiście mogę zrobić przelew w złotówkach, albo wpłatę przez Paypal. Potem wyślę po nie kuriera, no chyba, że macie kogoś swojego za dobrą kasę, czyli ok. 70 GBP.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,

 

Moze ktos z Was ma ochote na pozadne auto ;) :

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/67511-jdm-immaculate-custom-built-forged-evo-7-8-9/

 

albo taka zabawka:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/67591-fabryczna-rajdowka-fia-fiat-stilo-abarth-tropheo-numer-14/

 

Obie zarejestrowne w UK z MOT itd...

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...