Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

a co Evo sie nie psuje????? :)))dyfry i skrzynie biegow na bierzaco padaja

Jeśli wiesz, którą opcję wybrać nie padną. To tak jak z WRXową 5-ką vs STIową 6-ką :)

1 do evo4 maja problemy z walami za duza moc i wal sie zaczyna przemieszczac

a to nawet nie wiem, w stare paście nie celuję :)

w francuskich elektryka ;)

Coś Ty, a to tez nie słyszałem, ani nawet nie wyczytałem od pseudo mechaników na forach :lol:

pożyjemy zobaczymy, póki co gitarra :)

 

Szkoda, że nie ma sposobu na sprawdzenie kto jeździ szybciej na co dzień :D

 

pogodzę Was za kilka miesięcy EVOlucją

 

Dasz śmiga? :biglol:

Jeśli masz full comp ;)

 

Mom :P

Edytowane przez Dzyndzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kazdym autem jest tak ze jak dbasz to tak masz :)

W jaki sposób jesteś w stanie zadbać o UPG? O panewki?

Po co pytam, nie przekraczając 4k rpm :)

Subarowy wolny ssak to nieporozumienie. Kupować to tylko wiatrak i jeździć jak należy, nawet wdupić :D;) , bo szkoda auta.

Marka zaistniała dzięki rajdom i nie oszukujmy się swoje najlepsze czasy ma już za sobą. Dziś pierwsze miejsca zajmuje citroen.

Lanosa STi objeżdża 130i rwd. Ciekaw jestem porównania sti ze 135 z x-drive :D

 

Ps subaru zastanawia się nad wycofaniem AWD, słyszeliście? To jest agonia :huh::P

 

Ponawiam zadane jakiś czas temu pytanie, czy są chętni na wypad na tor???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacky którym będziesz w niedzielę?

niebieskim ;)

 

Z kazdym autem jest tak ze jak dbasz to tak masz :)

W jaki sposób jesteś w stanie zadbać o UPG? O panewki?

Po co pytam, nie przekraczając 4k rpm :)

Subarowy wolny ssak to nieporozumienie. Kupować to tylko wiatrak i jeździć jak należy, nawet wdupić :D;) , bo szkoda auta.

Marka zaistniała dzięki rajdom i nie oszukujmy się swoje najlepsze czasy ma już za sobą. Dziś pierwsze miejsca zajmuje citroen.

Lanosa STi objeżdża 130i rwd. Ciekaw jestem porównania sti ze 135 z x-drive :D

 

Ps subaru zastanawia się nad wycofaniem AWD, słyszeliście? To jest agonia :huh::P

 

Ponawiam zadane jakiś czas temu pytanie, czy są chętni na wypad na tor???

co sie tak wszyscy na te panewki uparli a to w innych niema panewek ? :))))

Jak padna zrobi sie na nowo albo nowy silnik :) jak sie ma subaru koszta sie nie licza .jakbym mial oszczedzac kupilbym sobie diesla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zadane jakiś czas temu pytanie, czy są chętni na wypad na tor???

 

Pomożesz zebrać skrzynię z toru? :D

:lol:

Wytrzyma ;)

 

 

@@lacky3pl, przy jakiej mocy? Subarowy boxer umiera bez podnoszenia mocy. Sam z siebie. Mam nadzieję, że może Ty czytasz wątki nie tylko o trzepaniu dywaników i wiesz. Skrzynka WRXa znosi dzielnie latanie na co dzień, ale powyżej 300hp już mówi papa.

kojarzysz najmocniejszego WRXa na forum (ponad 400hp), że nie będę nickiem pisał???

Edytowane przez skiba STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zadane jakiś czas temu pytanie, czy są chętni na wypad na tor???

 

Pomożesz zebrać skrzynię z toru? :D

:lol:

Wytrzyma ;)

 

 

@@lacky3pl, przy jakiej mocy? Subarowy boxer umiera bez podnoszenia mocy. Sam z siebie. Mam nadzieję, że może Ty czytasz wątki nie tylko o trzepaniu dywaników i wiesz. Skrzynka WRXa znosi dzielnie latanie na co dzień, ale powyżej 300hp już mówi papa.

kojarzysz najmocniejszego WRXa na forum (ponad 400hp), że nie będę nickiem pisał???

nie wiem o jakiej Ty skrzyni mowisz ale ja niemam od wrx :P jakbys posiedzial troche na forum Subaru a nie Clio to bys wiedzialze subaru mialo kilka skrzyn biegow.

 

A boxer umrze to bedzie nowy nikt tu nie placze przeciez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że może Ty czytasz wątki nie tylko o trzepaniu

 

Trochę mnie to zmroziło zanim zszedłem linijkę niżej :biglol:

hehe :D

jestem przekonany, że wielu autorów postów tamtego wątku by to nie zmroziło :biglol:

 

nie wiem o jakiej Ty skrzyni mowisz

Mówię, nie o skrzyni tylko w półsłówkach o byłym właścicielu wrxa 400+, który powiedział, że do badziewa nie wróci i kupił EVO6 - to z Twojej fotki

ja niemam od wrx

Wysypała się? :huh:

jakbys posiedzial troche na forum Subaru a nie Clio to bys wiedzialze subaru mialo kilka skrzyn biegow.

:facepalm:

 

Rency opadajom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@AR2R_K19DLA, jeśli miałbyś uturbione subaru wiedziałbyś o czym mówię mówiąc o awaryjności, jak również fakt, że naprawia się je w nieASO.

Temat jednak Cię nie dotyczy i nie będzie dotyczył jak mniemam, więc dyskusja zbędna.

Shame on you!

i zmień płytę

Finito z mojej strony

pochwal się jak w swoim kiedyś STI silnik pod domem robiłeś ;) na forum Ci doradzili?

A później głupoty o awaryjności wypisujesz ;)

Twój popis na rondzie zakończony crash test-em to pewnie z winy awarii kontroli trakcji w STI, tak? Czy może poor driver?

Trenuj na publicznych drogach tą białą myszą do woli, przynajmniej nie skrócisz żywota kolejnemu STI ;)

PS: Obyś tylko nikomu krzywdy nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że może Ty czytasz wątki nie tylko o trzepaniu

 

Trochę mnie to zmroziło zanim zszedłem linijkę niżej :biglol:

hehe :D

jestem przekonany, że wielu autorów postów tamtego wątku by to nie zmroziło :biglol:

 

nie wiem o jakiej Ty skrzyni mowisz

Mówię, nie o skrzyni tylko w półsłówkach o byłym właścicielu wrxa 400+, który powiedział, że do badziewa nie wróci i kupił EVO6 - to z Twojej fotki

ja niemam od wrx

Wysypała się? :huh:

jakbys posiedzial troche na forum Subaru a nie Clio to bys wiedzialze subaru mialo kilka skrzyn biegow.

:facepalm:

 

Rency opadajom...

wydaje mi sie ze jakbys zaczal kupowac normalne samochody a nie z aukcji po dzwonach z kategoriami za smieszne pieniadze .na samochodach nieda sie oszczedzac musisz wydac kase zeby byl ok a nie szklem du..e wycierac !

Edytowane przez lacky3pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@AR2R_K19DLA, jeśli miałbyś uturbione subaru wiedziałbyś o czym mówię mówiąc o awaryjności, jak również fakt, że naprawia się je w nieASO.

Temat jednak Cię nie dotyczy i nie będzie dotyczył jak mniemam, więc dyskusja zbędna.

Shame on you!

i zmień płytę

Finito z mojej strony

pochwal się jak w swoim kiedyś STI silnik pod domem robiłeś ;) na forum Ci doradzili?

A później głupoty o awaryjności wypisujesz ;)

Twój popis na rondzie zakończony crash test-em to pewnie z winy awarii kontroli trakcji w STI, tak? Czy może poor driver?

Trenuj na publicznych drogach tą białą myszą do woli, przynajmniej nie skrócisz żywota kolejnemu STI ;)

PS: Obyś tylko nikomu krzywdy nie zrobił

heheh, jesteś mega :biglol: :biglol: :biglol:

 

Przecież pisałem, że nie lubię przepychać się z dziewczynami co ubieraja cekinami swoje autka prawda to po co mnie czepiasz?

Wygoogluj sobie chłopcze nazwisko faceta, który składał mi nieudany subarowy silnik i to wiele wyjaśni :pstryk:

Po raz kolejny błyszczysz, ale znowu niewiedzą. Może zapal ledy, bedzie jaśniej :biglol:

 

Subaru wdupiłem, bo nie jeżdżę jak ciota z zamontowanymi czujnikami parkowania, tylko tak jak pisałem wyżej ( czytaj uważniej) użytkowałem jak się należy, nie uważam tego za ujmę. O szczegółach zdarzenia informować nie bedę

 

Ps Przemek, nie wymieniaj rozrządu i tego pseudo mechanika co to mi pod domem ... ;)

 

 

wydaje mi sie ze jakbys zaczal kupowac normalne samochody a nie z aukcji po dzwonach z kategoriami za smieszne pieniadze .na samochodach nieda sie oszczedzac musisz wydac kase zeby byl ok a nie szklem du..e wycierac !

hahahaha następny komediant :biglol: :biglol: :biglol:

spadłem z taboreta :biglol: :biglol: :biglol:

Mówisz o wartości auta, przebiegu czy brak ci argumentów? Zamiast spamować ucz sie wymiany sprężyn może :question::idea::mrgreen:

Impreza miała przebieg 34k mil jak ja wziąłem z full servisem i rachunkami, 1 właściciel. Poszła rozbita za więcej niz trumna i wrx ze zmieniona skrzynią razem wziete :)

Clio ma przelatane 20k i ma podobną wartość :D

 

Nie rozumiem dlaczego mowa o oszczędzaniu? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast spamować ucz sie wymiany sprężyn może
po pierwsze sprezyny nie wymienia sie za free po druge nie robie dla ludzi ktorzy oszczedzaja na wszystkim ,
Impreza miała przebieg 34k mil
a moze trzeba bylo dokrecic swiece , tylko nie wpadles na to I wyruchali cie na silnik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wydac kase zeby byl ok a nie szklem du..e wycierac !

ZTCW przyoszczędzałeś na swoim, bo ciśnienia nie trzymał??? :D

 

Zamiast spamować ucz sie wymiany sprężyn może
po pierwsze sprezyny nie wymienia sie za free

Jak już sie nauczysz będziesz miał płacone. Póki co potęgujesz koszty

moze trzeba bylo dokrecic swiece , tylko nie wpadles na to I wyruchali cie na silnik :)

Na zawór za kilkadziesiąt funtów :)

Niestety miałem gdzie tego sprawdzić :(

Ważne, że wyszedłem do przodu :D

 

Spadam, mam ważniejsze sprawy :)

Edytowane przez skiba STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW przyoszczędzałeś na swoim, bo ciśnienia nie trzymał???
umnie cisnienie trzymalo zawsze , ktos poprzedni chcial zaoszczedzic jak co niektorzy I zalozyl sobie tanie zegary,
Jak już sie nauczysz będziesz miał płacone
zatrzymaj sobie pieniadze moze na lepsze piwo a nie jakies tanie sikacze
Niestety miałem gdzie tego sprawdzić
a pod domem silnik Ci zrobili jakim cudem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru wdupiłem, bo nie jeżdżę jak ciota z zamontowanymi czujnikami parkowania, tylko tak jak pisałem wyżej ( czytaj uważniej) użytkowałem jak się należy, nie uważam tego za ujmę. O szczegółach zdarzenia informować nie bedę

jak należy??? :facepalm:

no tak a póżniej czytamy komentarze na temat popisów w twoim stylu, jacy to kierowcy Subaru są.... nie będę cytował

 

Ty to się może na jakiś OS wybierz, to będziesz wiedział do czego służą takie auta jak Sti a nie się chwalisz na forum, że kolejnego cywila objechałeś. Na torze nie był to i nawet nie podjął wyzwania, co najwyżej odpowiednio prawą dłonią skomentował , hahha! Oj daniel daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...