Skocz do zawartości

Emulator MP3 Outback 2005


Wojciech Michurski

Rekomendowane odpowiedzi

mam tego nvoxa u siebie (radio mam takie, jak na fotce powyżej). z instalacją nie miałem problemów, wtyczki pasowały P&P bez kombinowania, kabelek przeciągnąłem do schowka przed pasażerem i tam wrzuciłem urządzenie.

jedyny minus: czasem przy odpalaniu, kiedy grają mp3, zmieniarka zwiesza się do czasu ponownego wyboru trybu CHR. wystarczy przełączyć BAND->CHR i gra dalej. 

 

a, no i można na pojedynczą kartę SD/USB wrzucić max 6 folderów po 99 kawałków -- nie udało mi się zmusić radia do odczytania 7go folderu.

Edytowane przez kruque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tego nvoxa u siebie (radio mam takie, jak na fotce powyżej). z instalacją nie miałem problemów, wtyczki pasowały P&P bez kombinowania, kabelek przeciągnąłem do schowka przed pasażerem i tam wrzuciłem urządzenie.
jedyny minus: czasem przy odpalaniu, kiedy grają mp3, zmieniarka zwiesza się do czasu ponownego wyboru trybu CHR. wystarczy przełączyć BAND->CHR i gra dalej. 
 
a, no i można na pojedynczą kartę SD/USB wrzucić max 6 folderów po 99 kawałków -- nie udało mi się zmusić radia do odczytania 7go folderu.
Nie masz jak się przełączyć na siódmy folder- wybierasz guzikami programatora przeciez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2017 o 12:38, Oczkoo15 napisał:

Tak, zaraz ci wyślę zdjęcie:yahoo:

IMG_20171105_123922.jpg

IMG_20171105_123917.jpg

 

Też mam LE więc wg listy kompatybilności będzie lipa :(

Czy zostaje tylko rozlutowanie radia tak jak w instrukcji dodania portu AUX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Też mam LE więc wg listy kompatybilności będzie lipa
Czy zostaje tylko rozlutowanie radia tak jak w instrukcji dodania portu AUX ?
Nie to żebym coś ten teges ale gx-y lh i rh to są wersje left hand i right hand (eu i angol) elektronicznie identyczne, różnią się tylko kolejnością paru guzików także ktoś jak sprawdzał zgodność sprzętową poprostu nie wiedział że jest wersja eu i że ma takie oznaczenie! Nvoxy z powodzeniem montowało już kilka osób z forum. Będzie działać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam korzystam z kasety-AUX.Dzwięk na równi z CD albo i lepiej.Co ważne nie chińczyk, tylko firmowa:yahoo:
A skąd może Ci się wziąść dźwięk lepszy od CD? Rozwiń temat bo jestem ciekaw skąd się bierze lepszosc dźwięku w przypadku analogowego kilkukrotnego przetworzenia dźwięku w stosunku do cyfrowego?
Sorki ale ręce opadli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, recki napisał:
W dniu 11.11.2017 o 09:18, Wojciech Michurski napisał:
 
Też mam LE więc wg listy kompatybilności będzie lipa emoji20.png
Czy zostaje tylko rozlutowanie radia tak jak w instrukcji dodania portu AUX ?

Nie to żebym coś ten teges ale gx-y lh i rh to są wersje left hand i right hand (eu i angol) elektronicznie identyczne, różnią się tylko kolejnością paru guzików także ktoś jak sprawdzał zgodność sprzętową poprostu nie wiedział że jest wersja eu i że ma takie oznaczenie! Nvoxy z powodzeniem montowało już kilka osób z forum. Będzie działać!

 

Tyle, że ja nie mam ani LH i RH tylko LE. Zobacz listę kompatybilnośći <<<<link>>>>

Obawiam się żeby nie wtopić 200zł. Niby nie dużo ale szkoda w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tyle, że ja nie mam ani LH i RH tylko LE. Zobacz listę kompatybilnośći >>>
Obawiam się żeby nie wtopić 200zł. Niby nie dużo ale szkoda w błoto.
Przecież przy zakupach przez internet możesz towar zwrócić przez chyba 14 dni? Nie pamiętam teraz dokładnie ile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich doświadczeń (+tego co powyżej) wynika, że nvox zadziała z tym radiem.

może być problem z podłączeniem P&P jednocześnie zmieniarki + sterowania z kierownicy (ja nie mam takowego).

u mnie nie ma tego efektu 30 sekund opóźnienia -- odpala od razu. być może kolega jaktob77 użył pendrive z miliardem małych pliczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sterowanie w kierownicy - ale chyba bardziej zależy mi na podłączeniu AUX i USB.

Jedynie zastanawiam się nad kupnem radia po-liftowego - ale ono takie tylko w ciemnym kolorze chyba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GROM AUDIO 

TEŻ EMULATOR, ALE POD BT ( jakość jak CD) I MA ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY. 

WSZYSTKO W JEDNYM, MUZA Z TELEFONU, ROZMOWY PRZEZ ZESTAW I JANOSIK JAK TRZEBA DODA SWOJE 3 GROSZE PRZEZ GŁOŚNIKI. MOŻNA STEROWAĆ RADIEM LUB Z KIEROWNICY.

ZAMÓWIŁEM W UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kamilxus napisał:

GROM AUDIO 

TEŻ EMULATOR, ALE POD BT ( jakość jak CD) I MA ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY. 

WSZYSTKO W JEDNYM, MUZA Z TELEFONU, ROZMOWY PRZEZ ZESTAW I JANOSIK JAK TRZEBA DODA SWOJE 3 GROSZE PRZEZ GŁOŚNIKI. MOŻNA STEROWAĆ RADIEM LUB Z KIEROWNICY.

ZAMÓWIŁEM W UK.

 

Tyle, że to pasuje to modeli po lift więc od 2006r.

Ale ten filmik mnie zmylił troszkę

 

A zmieniarkę podłącza się szerokim wielo-złączem więc innym niż emulator - jak to możliwe ?

http://allegro.pl/zmieniarka-kenwood-c929-subaru-outback-05r-i6250034205.html#thumb/1

 

A jednak z Gromem będzie działać - jest adapter - ale ta cena :(  http://umno-tech.com/catalog/product_info.php?products_id=140&language=en

Edytowane przez Wojciech Michurski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Zamontowałem Wefa606 miesiąc temu. Z racji oryginalnego zestawu Parrot, korzystam z niej tylko do muzyki. Jakość dźwięku na bardzo sensownym poziomie, na fabrycznym zestawie audio nie słyszę różnic między Wefą a oryginalnym CD. Z minusów - po kilku godzinach jazdy zrywa połączenie. Czasem po dwóch godzinach, czasem po czterech, ale zdarza się. Nie wiem czy aktualizacja pomoże, choć muszę spróbować. Słucham z IPhone 12 Mini. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...