Skocz do zawartości

Forester XT 2018


Seweryn Sew

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, Seweryn Sew said:

ale pewnie gdybyś mógł kupił byś go raz jeszcze ;)   ja niestety jestem w kropce i waham się z zakupem ze względu na nową budę .....sam nie wiem co z tym FXT zrobić 

...... i tu muszę się zgodzić, moja żona mówi : " kocham swojego forka"  , do mnie juz dawno  tak nie mówi. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2017 o 22:22, Turanza napisał:

W kwestii XT MY2018: Czy nadal panelik od ISR jest mocowany na taśmę dwustronną? 

W swoim forku 2011 rok przykleiłem to na super glue i dopiero przestalo sie odklejac;)

11 godzin temu, JPI napisał:

...... i tu muszę się zgodzić, moja żona mówi : " kocham swojego forka"  , do mnie juz dawno  tak nie mówi. 

Brac forka XT jak jest taka możliwość - najlepsze auto w tej cenie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Seweryn Sew napisał:

powiedz szczerze co przeszkadza Ci w forku ;) jest coś takiego

Szczerze:

 

- za mała moc ;)

- za nisko otwiera sie klapa bagażnika, ale ja mam 187 cm,

- lewa stopa pasażera z przodu (czyli często moja) :(  trafia na jakieś konstrukcyjne wybrzuszenie przy nogach przy sobie (na wyciągniętych jest OK),

- czasami, jako kierowca :lol: uderzam prawym kolanem w osłonę kolumny kierownicy, ale może mam niewłaściwe tiki :D fakt faktem, że czasami trzeba się ruszyć.

 

Więcej grzechów nie pamiętam :biglol: ale banan na twarzy jest coraz większy :yahoo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Guliwer napisał:

Szczerze:

 

- za mała moc ;)

- za nisko otwiera sie klapa bagażnika, ale ja mam 187 cm,

- lewa stopa pasażera z przodu (czyli często moja) :(  trafia na jakieś konstrukcyjne wybrzuszenie przy nogach przy sobie (na wyciągniętych jest OK),

- czasami, jako kierowca :lol: uderzam prawym kolanem w osłonę kolumny kierownicy, ale może mam niewłaściwe tiki :D fakt faktem, że czasami trzeba się ruszyć.

 

Więcej grzechów nie pamiętam :biglol: ale banan na twarzy jest coraz większy :yahoo:

 

jak ze spalaniem ...bo różne opinie są  raczej mam ciężką nogę teraz mam około 12 litrów a to mondeo mk5 ;)  jeżdżę około 40 tysi rocznie... w salonie subaru jak mnie widza to już się chowają pod biurka ;);)   powiem Ci ,że przejeździłem wszystko w kategorii suv, psudo suv  i gówno suv....  i subaru w swojej okrutnej brzydocie wychodzi najlepiej .... no  banan o ,którym piszesz nie schodzi z buzi no może na stacji benzynowej a też tylko na  chwilkę  w sumie to moja jedyna obawa .. niestety subaru nie chce dać samochodu na dłużej niż parę godzin ... ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie.

Temat rzeka

Swoim przejechałem 30kkm w 9M. 

Tankuję zawsze do pełna

Mocy zaczyna brakować w każdym aucie po przejechani pewnego dystansu. Zresztą te ponad 7 do 100km/h to nie jest obecnie żaden super wynik dla tego typu auta. Na szczęście nie brakuje Nm ale jeżdżę zazwyczaj sam lub max 2 osoby + bagaż

A najbardziej denerwuje mnie mało miejsca na nogi kierowcy. Tunel przeszkadza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Seweryn Sew napisał:

jak ze spalaniem ...bo różne opinie są  raczej mam ciężką nogę teraz mam około 12 litrów a to mondeo mk5 ;)  jeżdżę około 40 tysi rocznie... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w XT jedyne co wkurza to mało ergonomiczne ustawienie miejsc na kubki, gdyż przy wysuniętym podłokietniku korzystanie z nich jest utrudnione ... reszta bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, M-Nowy napisał:

Fakt, co nie zmienia słabej ergonomii cup holder-ów ;)

Chyba nigdy nie siedziałeś w Peugeocie :P w 508 GT uchwyty znajdowały się idealnie nad nawigacja zasłaniając ją całkowicie, nie mówiąc już o koszcie rozlania tej kawy na cala stacje multimedialna. W 308GTI jest między dźwignia zmiany biegów a podlokietnikiem (jest miejsce tylko na jeden kubek). Dużej kawy tam nie włożysz a przy małej nie zasuniesz podłokietnika. Po prostu bajka :D wiec w FXT jest naprawdę genialnie ;)

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Turanza napisał:

A co sądzicie o braku regulacji wysokości fotela pasażera? Uciążliwe dla wyższych pasażerów?

No właśnie, zapomniałem o tym, już parę razy ręka trafiła w próżnię.

Na upartego dorzucę relatywnie mały bagażnik, chociaż w przypadku FXT Sport to nie przeszkoda. Miejsce na kartę kredytową jest, nawet na dwie :biglol: Fakt faktem, że przy wyjeździe na 10 dni już nie dało się tak po prostu wrzucić bagaży, trzeba było je ułożyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Turanza napisał:

Ręka ręką, ale co z głową i podsufitką (szyberdachem) :huh:

Tutaj o dziwo jest OK (187 cm), aczkolwiek przy odsuniętej przysłonie trochę zimno w czubek czaszki obecną porą :D Zarówno podczas SJS, jak i zabaw w lekkim terenie głowa nie zauważyła sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Turanza napisał:

A co sądzicie o braku regulacji wysokości fotela pasażera? Uciążliwe dla wyższych pasażerów?

Jeszcze nikt nigdy u mnie na to nie narzekał (fakt jest taki że nikt powyżej 190 cm tam nie siedział).   

Bagażnik dla rodziny 2+2 starcza (jak mam potrzebę narciarską to zakładam box i jest ok)

PS

jak mam box to biorę mały rozkładany stołeczek, budzący uśmiech na parkingu pod stokiem, ale nie lubię deptać po progach a wzrostu Bozia troszkę oszczędziła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, M-Nowy napisał:

jak mam box to biorę mały rozkładany stołeczek, budzący uśmiech na parkingu pod stokiem, ale nie lubię deptać po progach a wzrostu Bozia troszkę oszczędziła:)

:biglol: nie ma co się podśmiewywać, wszak Forek wzrost ma zacny, a stopnic takich jak w Land Cruiserze czy Pajero nie uświadczysz.

Praktyczna jest też drabinka model "Krakowskie Przedmieście"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Turanza napisał:

:biglol: nie ma co się podśmiewywać, wszak Forek wzrost ma zacny, a stopnic takich jak w Land Cruiserze czy Pajero nie uświadczysz.

Stopnice są bee bo obniżają prześwit i brudzą nogawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...