Skocz do zawartości

Forester XT 2018


Seweryn Sew

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Siemek napisał:

Na tle obecnych SUVów na rynku obecny Forester IV jest bardzo surowy, konkretny, nie cukierkowy, z zewnątrz i wewnątrz. W XT dochodzą mocne osiągi. Więc nie ma co narzekać :) 

i to jest jego plus ....w przypadku V będzie to po prostu ładny samochód ale takich wiele jest na naszych drogach np :Ssang Young dla przykładu ;);)   w cenie FXTMY18

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Guliwer napisał:

Nie to, żebym narzekał na swój FXT'18, ale chciałbym tylko zauważyć, że każdy kolejny Forek jest "gorszy" od poprzedniego i ceny dobrze utrzymanych Dwójek przestały spadać.

 

No nie każdy, bo SG był zdecydowanie lepszy od I generacji, SH to był kompletny koszmar ;) Obecny jest całkiem OK

Ale gdyby była teraz opcja kupić nowego SG 2.0xt (najlepiej w wersji przedliftowej) to już bym stał pod drzwiami salonu :D

1 godzinę temu, Turanza napisał:

Obstawiam że tył może być w stylu koreańskim: wielkie podłużne lampy. XV i Impreza dały przedsmak.

 

A mi się te lampy całkiem podobają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15 listopada 2017 o 17:37, Guliwer napisał:

SH faktycznie jest brzydki jak noc 

 

W dniu 15 listopada 2017 o 21:30, B-52 napisał:

A mnie się ten SH zawsze podobał

 

Mnie też coraz częściej chodzi po głowie, jako następca naszego Obieżyświata. Np. taki. ;)

 

32822305961_0b479b63f4_k.thumb.jpg.76d9051f1ec129e3216e9c53062a5dec.jpg 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Turanza napisał:

W kwestii XT MY2018: Czy nadal panelik od ISR jest mocowany na taśmę dwustronną? 

U mnie w XT MY16 nadal to samo  :D w stosunku do MY13 nie widzę zmian, chyba, że rodzaj taśmy się zmienił. 

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mechanik napisał:

U mnie w XT MY16 nadal to samo  :D w stosunku do MY13 nie widzę zmian, chyba, że rodzaj taśmy się zmienił. 

 

1 godzinę temu, Seweryn Sew napisał:

bez zmian ;)

Że też nie wymyślili do tej pory innego patentu. Sama centralka chyba jest już nowszego typu, ale jak widać mocowanie takie samo :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Turanza napisał:

 

Że też nie wymyślili do tej pory innego patentu. Sama centralka chyba jest już nowszego typu, ale jak widać mocowanie takie samo :biglol:

to też tylko  w wersjach na Europę bardzo mnie rozbawił pas w XT wychodzący z podsufitki dla środkowego pasażera.... ;) no nic autko ma kilka ciekawych inaczej rozwiązań  ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Seweryn Sew napisał:

to też tylko  w wersjach na Europę bardzo mnie rozbawił pas w XT wychodzący z podsufitki dla środkowego pasażera.... ;) no nic autko ma kilka ciekawych inaczej rozwiązań  ;) 

 

Dorzuciłbym do tego efektowne "grzybki" na szczycie tylnej kanapy służące do jej składania. Dobrze że są dźwigienki w bagażniku...

O "szmatce" przy kolumnie kierownicy nie wspominam, bo na forum powstał niemal doktorat na ten temat.

I tak kocham FXT :P

Godzinę temu, Topi napisał:

Problemem, jak wszyscy wiemy, jeśli chodzi o brak 2.0 DIT w tym aucie jest bardziej UE niż Subaru. 

Coś czuję, że i FXT zniknie z rynku w kolejnym wydaniu Forestera. Np w UK XT został już wyrzucony z oferty MY 2018. STi też kończy, już to zostało potwierdzone przez Subaru. Wnet się okaże, że 1.6 DIT to najmocniejsza jednostka w ofercie Subaru. 

 Powyższy cytat z wątku o Levorgu. Coś jest na rzeczy... Spieszmy się kochać XT...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Turanza said:

 

Że też nie wymyślili do tej pory innego patentu. Sama centralka chyba jest już nowszego typu, ale jak widać mocowanie takie samo :biglol:

Mnie na zmianę odpada mikrofon albo centralka szczególnie jak jest ciepło, XT 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JPI napisał:

Mnie na zmianę odpada mikrofon albo centralka szczególnie jak jest ciepło, XT 2016

ale pewnie gdybyś mógł kupił byś go raz jeszcze ;)   ja niestety jestem w kropce i waham się z zakupem ze względu na nową budę .....sam nie wiem co z tym FXT zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seweryn Sew napisał:

ale pewnie gdybyś mógł kupił byś go raz jeszcze ;)   ja niestety jestem w kropce i waham się z zakupem ze względu na nową budę .....sam nie wiem co z tym FXT zrobić 

Pomyśl, czy kupujesz FXT dla budy czy dla 2.0 DIT plus oczywiście wszelkie bebechy pod podwoziem i blachą. Z tą nową budą nic jeszcze nie wiadomo tak naprawdę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten charakterystyczny świst turbiny wchodzącej na obroty jest cool, natomiast ten gwizd przy 125 kmh (0,0 na zegarze) jakiś taki nie przystający, chyba że jak zwykle TTTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...