Jump to content

Sportowa kierownica Impreza GT

Recommended Posts

Szanowni , zapewne wielu z Was ma lub montowali sportową kierownicę. Pytanie do Was : jak dobrac kieriwnice do GC zeby pasowala? Nie mam na ten temat żadnej wiedzy wiec wszystkie wskazówki mile widziane: zamszowa , skórzana jaka srednica, odsadzenie , naba ilosc otworow na sruby zeby nie bylo rzeźby. I czy takie cos sie nada:

https://www.olx.pl/i2/oferta/kierownica-rrs-rajdowa-CID5-IDoqFQ0.html#:a61d54bcf0

A i co z poduszką - są jakies problemy

Musisz miec nabe, trzeba dopasowac rocznikowo aby pasowala pod wieloklin.

Sama kierownica to raczej wyboe wlasny, otwory w wiekszosci zawsze pasuja bo sa uniwersalne.

Zamsz do jazdy na codzien sobie odpuść bo zrobi sie syf.

Jest Jeszce temat osadzenia, sa rozne a to jiz raczej trzeba pod siebie dopasowac.

Srednica tak samo.

Ja osobiscie wole troche mniejsze od standardowych a nie jakies male jak pokrętło do zaworu bo jest nie wygodne.

Nie wiek jak w subaru ale w innych autach problemu z klaksonem nie bylo.dosc prosta robota.

A po poduszce to pewnie zostanie kontrolka na zegarach ale niby mozna to oszukac.

Edited by chudy__
3 godziny temu, suselek17 napisał:

Szanowni , zapewne wielu z Was ma lub montowali sportową kierownicę. Pytanie do Was : jak dobrac kieriwnice do GC zeby pasowala? Nie mam na ten temat żadnej wiedzy wiec wszystkie wskazówki mile widziane: zamszowa , skórzana jaka srednica, odsadzenie , naba ilosc otworow na sruby zeby nie bylo rzeźby. I czy takie cos sie nada:

https://www.olx.pl/i2/oferta/kierownica-rrs-rajdowa-CID5-IDoqFQ0.html#:a61d54bcf0

A i co z poduszką - są jakies problemy

kupiłem identyczną kierownicę, też tak krzywo obszytą, tylko bez napisu za 150zł, nową w sklepie ;)

Nie polecam tych tanich kierownic za 100zl 

Mialem kiedys okazje takich uzywac i lipa..

Miekkie, wyginaja sie

Lepiej dolozyc i kupic cos dobrego.

Edited by chudy__
W dniu 2.11.2017 o 20:54, suselek17 napisał:

Mnirjsze tj 70mm?

Dokładnie 60mm

Tak to wygląda w rzeczywistości.

Jeśli chodzi skóra czy zamsz to się nie wypowiem, w tej chwili mam skórzaną Momo i według mnie trochę za śliska, ale po za tym rewelka.

20171031_151451.jpg

W dniu 3.11.2017 o 09:04, suselek17 napisał:

Ile☺ ? I czy pasuje do GT bez naby, innych przrrobek?

Tak pasuje bez naby, zdemontowałem taką z MY98 (polift )i założyłem to co na foto już na nabą Momo