Jump to content

Schemat podłączenia głośników

Maryo

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na forum. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Potrzebuje opis kabli instalacji audio. Chce kupić radio 2 din i wymienić to co mam, niestety nie działają mi z tylu dwa głośniki. Tylko przód, chciałbym to naprawić ale nie wiem czy są dobrze połączone do obecnej kostki. Poza tym jak kupię nowe radio to pewnie tam będą opisane poszczególne kable i mogę sobie z tym nie poradzić. Bardzo proszę o pomoc. Mam imprezę gx z 2003,2.0 125 KM bez turbo oczywiście :) jeżeli ktoś ma coś takiego to proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Kolega widze, ze ani wujka Googla nie odpytal, ani szukajki na forum nie uzywal. Schemat kostki subarowskiej nie jest trudny do znalezienia.

Chocby na tej stronie jest:

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/oem.htm

Najpierw zobacz czy w ogole masz tam glosniki :) 

Radio masz oryginalne?

Jesli masz fabryczna kostke i nikt nic nie cial i nie lutowal czy skrecal to raczej nie widze glebszego sensu dlaczego mialby podmieniac piny.

Dzięki bardzo. Tutaj Cię zaskoczę ponieważ połowę niedzieli szukałem opisu i uwierz mi nic nutę mogłem znaleźć, tzn znalazłem ale nie było to opisane po modelu. Tutaj na forum też wpisałem w szukajce i uwierz mi że żadna strona mu się nie otwierała. Może dlatego że przez telefon szukałem, nie wiem. Radio miałem nie fabryczne. Ktoś motał przy kostkach ale nie przy fabrycznej. Są tylko przerobione kable przy ISO przejściowce więc powinno być spoko, myślę. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Pozdrawiam