Jump to content

Bedzie nowy salon ........ w morde

Waldemar Biela

Recommended Posts

Po czy miesiencznych menczarniach petencko urzendniczych i naturalnie negodysocjacjach z Ojcem Derektorem, zawiadamia sie wszyskich chorych na chorom chorobe sześciogwiazdkowo, że otwieram nowo komórke dealersko Subaru. Bede jom miał na scyzoryckim terenie, znaczy w Kielcach przy ul. (no jakby inaczy) Jana Pawła II. Zaprasza sie wszyskie chore ale "na chodzie", na zamkniento impreze otwarcia salonu w dniu 29.05.2004 ( tydzień po "Pustynej Burzy" ). Moczymordy bedo uraczone czem popadnie i odstawione do hotelu " Zacisze" ( najcięższe przypadki na noszach ). Abstynenty zostano wyproszone o godz. 20 z minutamy o czem bez żalu w głosie zawiadamiam.

ZATRUDNIE :

- dwie osoby do wciskania ludziom złomu ( nie mogo być brzydsze odemnie. To so chyba najprostsze na świecie warunki zatrudnienia ), czyli majo mieć aparycje a nie jakomś tam gembe. Majo być pełnoletnie, żeby mię prokuratory nie ścigały. W przypadku pći odmiennej, majo lubić molesting ......zdecydowanie. I niech se weźnie jakieś papiery co się mogo przydać. Ukończenie Harwardu nie jes konieczne. Abstynentów moge zatrudnić warunkowo, jak sie przysiengno, że bedo walczyć z trzeźwościo.

- cza mi ksiengowy co umie liczyć nawet po pijaku.

- Cza mi marketyngowca co był by obrotny i dyspozycyjny przez 72 godziny na dobe. No i co by tych dup nie marnował.

Jak by jaki nawiedzony forumowicz z okolic Scyzorykowa beł chentny i pełniał chociaż jeden warunek to na PW.

Matka chrzesna Dealeroska

:arrow: ... wzruszajca historia, jak poczatkowo uzytkownik, pozniej pasjonat ...... stal sie tworca i wlascicielem salonu SUBARU ........ naprawde wielkie uznanie dla pana WB :D

:arrow: ... ino szkoda ze tak daleko od kraka bo bym w okresie wakacyjnym chetnie pomogl WB nie za pieniadze, tylko w ramach pasji (zbieznosc slow przypadkowa - Mel Gibson wcale mi nie zaplacil za kryptoreklame 8) ) ....

:arrow: ... a jak sie bedzie oficjalnie nazywac :?: :?: ...

pozdr. mk.si

ta..może i wabi ,ale czy przyciąga to nie wiem :lol:

WAldemar BIela. Zwabianiem klientów to sie bedo zajmowały sprzedawce, ino że najsampierw musze se ich zWABIć.

Dostałem już sześ CV. LUDZIE !!!! - co One tam wypisujo, to sie nie da na czeźwo czytać !!!!. Mam jedno było suwnicowom, co pisze że jes atrakcyjny budowy ciała (?) i szybko "łapie" kontakt. Video, to może ona jes, ale Audio mo koszmarne. Cheba jom zrobie hostessom, żeby sie nie musiała fatygować z wydalaniem dźwienków.

Matka chrzesna castingowa.