Jump to content

Pomoc

Subaryta
 Share

Recommended Posts

W dniu ‎23‎.‎10‎.‎2017 o 08:59, Subaryta napisał:

Udało się! Wielkie dzięki za wsparcie! Teraz operacja. Trzymajcie kciukasy :)

Pozdrawiam

Super!

Trzymam (-y).

Informuj proszę.

Najnowsze wieści z frontu są takie,  że pieniądze zostały przetransferowane do kliniki w Niemczech. Aniela i jej bliscy są spakowani, a lekarze stabilizują dzieciucha do transportu. Jak tylko zbierze się zespół lekarski jadą. Być może już dziś..

Pozdrawiam

Mały update: stan Anielki się pogorszył. Na razie jest na tyle źle, że transport dziecka jest niemożliwy.... Lekarze stabilizują małą na ile mogą.

Niedobrze...

Śpiączka farmakologiczna i intubacja.... szlag...

Kochani, 

Z bardzo ciężkim sercem informuję, że Anielka nie żyje... Dziś po południu serduszko nie wytrzymało... Bardzo Wam dziękuję za wspaniały odzew, pomoc i człowieczeństwo.Daliście nadzieję, a to cholernie cenny dar... Tym razem nie wyszło, ale jest jeszcze wiele dzieciaków, które potrzebują pomocy. Następnym razem się uda... 

https://www.facebook.com/SerceDlaAnielki/?hc_ref=ARSvkDPHPfipMIjzf3ACgfYESHO2mSJ3uP0NgL1td3JeXXodtrbFvegm4BmtOF2bjSM&fref=nf

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna.

Jacek Łukaszewski

• Sad 1

• Like 1

W dniu 29.10.2017 o 08:07, recki napisał:

Idę przytulić bliźniaki ...

Też tak miałem(i też mam bliźniaki)... Wróciłem do domu z kompletnie rozsypanym systemem operacyjnym. Mam wielką nadzieję, że Jadźka (mama Anieli) znajdzie sobie cel i się nie podda... (to bardzo fajna dziewczyna, taki trochę "brat łata", wrażliwy i dobry człowiek, więc tym bardziej jej kibicuję)

Pozdrawiam