Skocz do zawartości

Pomoc


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎23‎.‎10‎.‎2017 o 08:59, Subaryta napisał:

Udało się! Wielkie dzięki za wsparcie! Teraz operacja. Trzymajcie kciukasy :)

Pozdrawiam

 

Super!

Trzymam (-y).

Informuj proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wieści z frontu są takie,  że pieniądze zostały przetransferowane do kliniki w Niemczech. Aniela i jej bliscy są spakowani, a lekarze stabilizują dzieciucha do transportu. Jak tylko zbierze się zespół lekarski jadą. Być może już dziś..

Pozdrawiam

Mały update: stan Anielki się pogorszył. Na razie jest na tyle źle, że transport dziecka jest niemożliwy.... Lekarze stabilizują małą na ile mogą.

Niedobrze...

Śpiączka farmakologiczna i intubacja.... szlag...

Kochani, 

Z bardzo ciężkim sercem informuję, że Anielka nie żyje... Dziś po południu serduszko nie wytrzymało... Bardzo Wam dziękuję za wspaniały odzew, pomoc i człowieczeństwo.Daliście nadzieję, a to cholernie cenny dar... Tym razem nie wyszło, ale jest jeszcze wiele dzieciaków, które potrzebują pomocy. Następnym razem się uda... 

https://www.facebook.com/SerceDlaAnielki/?hc_ref=ARSvkDPHPfipMIjzf3ACgfYESHO2mSJ3uP0NgL1td3JeXXodtrbFvegm4BmtOF2bjSM&fref=nf

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna.

Jacek Łukaszewski

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2017 o 08:07, recki napisał:

Idę przytulić bliźniaki ...

Też tak miałem(i też mam bliźniaki)... Wróciłem do domu z kompletnie rozsypanym systemem operacyjnym. Mam wielką nadzieję, że Jadźka (mama Anieli) znajdzie sobie cel i się nie podda... (to bardzo fajna dziewczyna, taki trochę "brat łata", wrażliwy i dobry człowiek, więc tym bardziej jej kibicuję)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...