Jump to content

Forester xt

Damian Kacprzak

Recommended Posts

Witam mam pytanie ? Odebrałem z salonu subaru forestera Sport xt ok dwa tygodnie temu i gdy załączam zapłon wraz z uruchomieniem silnika pojawia się delikatny pisk wydobywający się z bagażnika po lewej stronie jakby spod nadkola i to nieważne czy stoję czy jadę po złączeniu zapłonu wydobywa się ten dziwny dźwięk wysoko tonowy . Byłem w salonie podszedł mechanik i stwierdził ze się spotkał z tym problemem pierwszy raz . Wiadomo umówiłem się na serwis . Ale może ktoś miał taki problem i jakoś sobie z nim poradził w taki czy inny sposób , nadmieniam ze mam założony przez serwis hak odpinany . Za info dzięki  lub jestem pod tel 692426668 Pozdrawiam.

20 minut temu, Damian Kacprzak napisał:

Witam mam pytanie ? Odebrałem z salonu subaru forestera Sport xt ok dwa tygodnie temu i gdy załączam zapłon wraz z uruchomieniem silnika pojawia się delikatny pisk wydobywający się z bagażnika po lewej stronie jakby spod nadkola

@Sabaru odebrała 12 dni temu i twierdzi, że nie piska.

• 2 months later...
W dniu 19.10.2017 o 14:14, Damian Kacprzak napisał:

Witam mam pytanie ? Odebrałem z salonu subaru forestera Sport xt ok dwa tygodnie temu i gdy załączam zapłon wraz z uruchomieniem silnika pojawia się delikatny pisk wydobywający się z bagażnika po lewej stronie jakby spod nadkola i to nieważne czy stoję czy jadę po złączeniu zapłonu wydobywa się ten dziwny dźwięk wysoko tonowy . Byłem w salonie podszedł mechanik i stwierdził ze się spotkał z tym problemem pierwszy raz . Wiadomo umówiłem się na serwis . Ale może ktoś miał taki problem i jakoś sobie z nim poradził w taki czy inny sposób , nadmieniam ze mam założony przez serwis hak odpinany . Za info dzięki  lub jestem pod tel 692426668 Pozdrawiam.

może miałeś kota na kole z tyłu ;)   a tak poważnie to wyjaśniło się ? 

A u nas coś gwiżdże między 120-130 kmh i nic się nie dowiedzieliśmy. Podobno może to być ta nowa kamerka na prawym lusterku. Wpisujemy TTTM. Oby to nie turbina :mellow: