Skocz do zawartości

Zmiana seryjnego radia Legacy 2009


Adam Gruszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Przymierzam się do zmiany auta w najbliższym czasie, i mam okazje kupić Legacy Boxtera 2.0 z roku 2009 . Jako że jestem stosunkowo młody i lubie słuchać muzyki w aucie, powie mi ktoś jakie są możliwości zmiany radia z seryjnego ? Bo domyślam się że nie ma tam wyjścia na wzmacniacz ani tym bardziej wyjścia np pod kartę pamięci czy też na pendrive? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Adam Gruszka napisał:

Witam.. Przymierzam się do zmiany auta w najbliższym czasie, i mam okazje kupić Legacy Boxtera 2.0 z roku 2009 . Jako że jestem stosunkowo młody i lubie słuchać muzyki w aucie, powie mi ktoś jakie są możliwości zmiany radia z seryjnego ? Bo domyślam się że nie ma tam wyjścia na wzmacniacz ani tym bardziej wyjścia np pod kartę pamięci czy też na pendrive? 

Nie kupuj tego auta!

To szmelc jest - nawet wyjścia na wzmaka nie ma, nie mówiąc o USB, BT, SD, CHGW.

Nie da się z tym nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę forumowiczów o powagę i nie śmiać się ze świerzaka.

 

Oczywiście ze można zmienić radio, np. na takie: https://imged.pl/stare-radio-samochodowe-panasonic-g26-hi-power-cd-14555553.html

Posiada wszystkie najważniejsze przejściówki i podłączysz każde urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o kupnie lub nie, auta, uzależniona od wymiany ca nas śmieszy. Stąd cynizm i szydera.
A już całkiem serio- przyszedłeś na podwórko dziwnych ludzi to nie dziw się że grabkami wodę przelewają! Poczujesz klimat, to też wyjmiesz grabki, nie poczujesz to idź podwórko obok- tam tata jednego chłopaka pracuje w straży i przywiózł pompę.
Na tym wolność polega!

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13/10/2017 o 20:59, Adam Gruszka napisał:

Witam.. Przymierzam się do zmiany auta w najbliższym czasie, i mam okazje kupić Legacy Boxtera 2.0 z roku 2009 . Jako że jestem stosunkowo młody i lubie słuchać muzyki w aucie, powie mi ktoś jakie są możliwości zmiany radia z seryjnego ? Bo domyślam się że nie ma tam wyjścia na wzmacniacz ani tym bardziej wyjścia np pod kartę pamięci czy też na pendrive? 

Myślę, że temat wzmacniacza jest do ogarnięcia. Kolega ma Legacy z 2005 roku i ma dodatkowy wzmacniacz, ale nie wiem jak ma podłączone, bo radio wyjścia nie ma. Kwestię wejść na USB, BT czy kart pamięci można załatwić za 10 dolcuf, tylko trzeba pogrzebać na aliexpres. Ja kupiłem takie coś: https://www.aliexpress.com/item/Bluetooth-Audio-Receiver-board-with-USB-TF-card-Slot-decoding-playback-preamp-output-Wireless-car-speakers/32822224457.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.GEJLR8 i podłączyłem pod AUX. Słucham muzyki z telefonu przez Bluetooth. Nie ma się więc co stresować radiem. Chyba, że Boxter* ma inaczej :D

 

 

* Boxter to model Porshe. Subaru nie ma takiego modelu. Ma natomiast silniki typu „bokser” czyli o układzie przeciwległym. 

 

 

Z tymi idiotami to cię poniosło chłopie. Lepiej kup inne auto :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniaczem zrobisz głośno ale dynamika i szerokość pasma zostanie żenująca. Lekarstwem jest wymiana jednostki sterującej, głośników i wytłumienie całości. Kawał przygody, duża skarbonka biletów NBP ale warto- przerabiałem to u siebie rok temu, dokładnie w takim aucie.
Generalnie subi nie jest autem dla audiofila ale da się zrobić bardzo duzo

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...