Skocz do zawartości

Cena Ubezpiecznenia OC Forester SG


Zbyszek_

Rekomendowane odpowiedzi

2.5XT230km benzyna+LPG zero zniżek, miejscowość: Łęczna, ubezpieczyciel: Gefion Insurance samo OC-1130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem na legacy ubezpieczenie pakietowe w Warcie w ASO..

Pełen pakiet OC/AC/NW/assistance/szyby wyszedł mi 2300zł przy rozbiciu na 2 raty. Zniesiony udział własny w szkodach, opcja naprawy warsztat(nie kosztorys). Zniżki jak się okazało w UFG 30%, nie pełne, Kraków.

 

Dodatkowo fajną opcją dla krajowych samochodów(z ISR) jest Warta z pakietem "bezpieczny kierowca" czy jakoś tak. Wymaganiem jest działający ISR oraz odbycie szkolenia SJS w ciągu 3mcy. Obniżał mi cenę ubezpieczenia OC,AC,NNW,assistance,szyby o chyba 1100zł (w okolice 1200zł) Szkolenie trzeba odbyć co kilka lat(~500pln), ISR co roku (~400zł).

Minus - przy przekroczeniu prędkości o więcej niż 30km/h w ciągu 1 albo 2min przed zdarzeniem, udział własny w szkodzie AC chyba 20%.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat.

Właśnie poszukuje OC + AC.

Mi w AXA policzyli OC + AC razem na 2274 zl, z czego samo OC na 680 zl, co jest raczej dobrą kwotą... ale boli mnie kwota za AC - 1422 zł.

Obiecali, że zrobią łącznie na 1670 zł jak przedstawie potwierdzenie od pracodawcy, że użytkuje samochód firmowy od 2011roku... tak też zrobiłem, ale cena finalnie się nie zmieniła, z racji szkody którą miałem w tym roku :/

 

Brać co jest, czy znajdę coś taniej? Zniżek brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...