Skocz do zawartości

Alarm subaru ETS


Karenz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam alarm sprzedawany jako akcesorium subaru od firmy ETS (wyprodukowany dla SIP)

W instrukcji do alarmu jest miejsce na przeglądy w związku z czym mam następujące pytania:

1.Kto może wykonywać przeglądy alarmu (czy każde aso czy tylko te które mi go sprzedało)

2.Czy przegląd alarmu jest płatny czy wchodzi w pakiet przeglądu okresowego ?

3. Kto jest gwarantem (SIP czy sprzedawca alarmu ) ?

4. Alarm ma 3 letnie gwarancje czy wykupienie 5 letniej gwarancji powoduje wydłużenie tego okresu ?

IMG_20171011_140143.jpg

IMG_20171011_140907_HDR.jpg

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest pytanie do Dyrekcji? Może warto skontaktować się ze swoim ASO, które na 100% udzieli odpowiedzi na powyższe pytania?
Na pierwsze pytanie warto sobie odpowiedzieć samemu; skoro kupiłem samochód z polskiej sieci dealerskiej to czy jestem zobligowany do jego serwisowania tylko i wyłącznie w miejscu jego zakupu? NIE.


Gwarantem jest sprzedawca czyli w tym przypadku dealer u którego zakupił Pan pojazd.

 

 

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karenz napisał:

no cóż...  Pana współpracownicy nie byli wstanie udzielić mi odpowiedzi 

Obawiałem się tego, że sam pod sobą kopię dołek :)
Za chwilę przywołam ich do porządku, przepraszam. Sprawdzę również temat przedłużonej gwarancji.

7 minut temu, Karenz napisał:

no cóż...  Pana współpracownicy nie byli wstanie udzielić mi odpowiedzi 


Rozmawiałem z naszym pracownikiem; z całym szacunkiem, ale popieram stanowisko naszego pracownika, który poinformował Pana, że podbije Panu przegląd okresowy alarmu przy okazji wykonania w naszym ASO przeglądu okresowego samochodu, ale warunkiem koniecznym do uzyskania przeglądu systemu jest poświadczenie zamontowania alarmu w ASO (pieczątka serwisu wykonującego montaż i podpis instalatora) oraz sprawdzenie funkcjonowania alarmu "na żywo".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karenz napisał:

Będę wyrozumiały i pozostawię dla siebie czego się dowiedziałem przy kontakcie telefonicznym . Czy jak rozumiem przedstawiam książeczkę gwarancyjną alarmu i jak wszystko jest ok dostaje stempelek ?

 

Tak czy inaczej przepraszam, jeśli przekazane informacje przez pracownika naszej firmy były niekompletne. Tak, proszę zabrać ze sobą książkę gwarancyjną ETS, po sprawdzeniu działania autoalarmu podbijemy przegląd gwarancyjny.

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...