Skocz do zawartości

Audio w Legacy IV (Harman Kardon)


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio natrafiłem na ogłoszenie Legacy z 2005 z fabrycznym audio Harman Kardon.:yahoo:Z tego co mi wiadomo to Harman był dostępny od 2010 roku.Ewentualnie w 2009 roku (IV generacja) na rynku amerykańskim.Czy ktoś słyszał o takiej wersji? Niestety podstawowe audio nawet w H6 słabo gra.Wie ktoś może gdzie można dostać cały komplet audio Harman Kardon i czy by pasował ten z 2009 roku do przedlifta?:)

Link do ogłoszenia: Świnka na lusterku to może właściciel jest na forum.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6994080040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kriskristoffers napisał:

To wiem, bo miałem takie w OBK - może tylko głośniki zrobione? :biglol:

"Może tylko głośniki" to za mało by pisać "Fabryczne nagłośnienie Harman Kardon".

Za to auto jest "wyposarzone" w jakiś olej w skrzyni biegów - "Olej w skrzyni biegów". :D

Nawet nie chce mi się jechać go oglądać.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Audio w spec -b IV generacji nie ma nic wspólnego z Harmanem. Tak naprawdę ma niewiele wspólnego z audio ale to na pewno wiecie ;)

 

Przed kupnem mojego oglądałem kilka innych i zwracałem na to uwagę. Żaden nie miał Harmana. Mój jest końcówka produkcji IV generacji bo z 2009 roku. Zatem po lifcie również nie wkładali Harmana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2017 o 07:27, andrzej080985 napisał:

Możliwe, amerykańskich wersji nie oglądałem. Ja zastanawiam się nad wymianą audio. Natomiast domyślam się, że wstawienie samych głośników nie da za wiele....

Przydało by się wytłumienie, dobre radio , wzmacniacz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumienie, nowe głośniki ok. Natomiast moim celem nadrzędnym jest pozostawienie samochodu w stanie najbardziej zbliżonym do oryginału. Zatem to co chodzi mi po głowie to pytanie czy istnieje możliwość wzmocnienia radia seryjnego tak aby nie było konieczności dokładania nieseryjnego wzmacniacza/radia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...