Skocz do zawartości

Suwany podłokietnik subaru legacy IV


Adam Sadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać, koledzy muszę wymienić swój podłokietnik bo jego obicie jest już dość mocno sfatygowane przez słońce i czas. Najprościej byłoby po prostu wymienić na taką samą używkę, ale gdzieś na necie zauważyłem ostatnio że do outbacka chyba w stanach oferowany był "suwany" podłokietnik (możliwość wzdłużnej regulacji przód tył).

coś takiego, https://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=5&t=11389. Wiecie może czy spasowałoby to do legacy IV? no i gdzie można coś takiego zdobyć, u kogo?? z góry dzięki za pomoc:-)

Edytowane przez Adam Sadowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kombinowałem w tą stronę ale nie udało mi się nigdzie namierzyć w cenie niższej niż 300 USD. A jazdę z dużym podłokietnikiem znam i wiem że mi odpowiada, tym bardziej z short shifterem - ręką cały czas podparta. Skończyło się tym że zrobiłem parapet, obilem filcem a resztę zrobił tapicer. Wymieniłem tylko górną część (ta obita skóra) na mojej roboty- 3-4 cm wyższą i zdecydowanie dłuższą (prawie na styk z zaciągniętym ręcznym).
Jakby cos to ta zdjęta oslona leży a jest w ładnym stanie (wymieniałem z powodów komfortowych).

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...