Skocz do zawartości

Impreza MY2018


przemekka

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, bebeto napisał:

Nie miałem Skody, miałem służbowo kiedyś Fabię I, i było to "złe" auto :-) z dziwnym zawieszeniem które strasznie telepało na małych nierównościach ale duże wybierało super.

Miałem Alfę, Renault i VW a chcę Subaru.

Mialeś VW to prawie jakbyś miał Skodę. Nie zawracaj sobie głowy Subaru, każdy tutaj Ci powie, ze Skoda jest lepsza od Subaru. Szybsza, lepiej wykonana, bezpieczna, lepiej się prowadzi i jeszcze rabaty dają, nie to co te japońskie Plejady... ;)

 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę off-topujemy. Moim najmniej awaryjnym i dający największą przyjemność z jazdy autem była Alfa 159. Pozbyłem się tylko i wyłącznie ze względu na to że był to sedan a ja czasem muszę przewieźć różne pudła, kartony i HB sprawdza się w tym dużo lepiej. Generalnie uważam, że najpiękniejsze auta to zawsze sedany, ale nie sa niestety zbyt praktyczne.

No może prócz Fabii sedan :D hihi

 

Ale aby być obiektywnym, nie dalej jak 3 dni temu byłe w salonie Skody aby obejrzeć tego " Kurczaka" Karoqua czy jak mu tam ( debilna nazwa ), i c prawda w salonie stała wersja za 140tys absolutnie najogatsza, stylistyka wiadomo kibel szczególnie te lusterka, ale w środku zaskoczyło mnie to że plastiki nie tylko na górze deski sa miękkie ale także te na dole ! tzn tam gdzie ląduje nasze kolano. Zapytałem sprzedawcę, czy tak jest w każdej wersji wyposażenia i potwierdził, że tak. Także ten tego nie wszystko ta Skoda robi źle lub gorzej.

Edytowane przez bebeto
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bebeto napisał:

No dobrze, 1500euro różnicy co daje przy dzisiejszym kursie 6300zl. Przy cenie obu aut powyżej 100tys to nie jest duża różnica. Nie na tyle duża aby stawiała pod znakiem zapytania finansowego wybór pomiędzy wpisującym się we współczesną modę XV a klasycznym kompaktem czyli Imprezą.

Czyli XV jest za tanie i powinni podnieść cenę?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w odwiedzinach u "Emila "

Szał, rzekł bym... 

Drugie nasze spotkanie..., 

Pierwsze na parkingu, mało czasu...

Ekscytacja nowością, Etc... 

Dziś ...??? 

Chodziłem w salonie i "mlaskałem "

Szczegóły...??? 

Zobaczcie na żywo sami, ale na żywo!!!! 

Co do jazdy... 

Napiszę jutro... ;-) 

 

 

5 godzin temu, bebeto napisał:

a klasycznym kompaktem czyli Imprezą.

Spierał bym się, jesteś pewien, że klasyczny kompakt to właściwe określenie? 

Czy Subaru impreza to klasyczny kompakt? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pierwszych o ile nie pierwszy test „po polsku”.Nawet jeśli prowadzący czy samochód się komuś nie spodoba to krajobrazy to rekompensują.Trochę dziwne ,że ktoś testuje samochód ,którego wersja silnikowa jest póki co niedostępna.

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się.... 

Nie miałem takiego odczucia po jeździe Levorg 'iem. 

Jeśli jest ktoś zainteresowany polecam konfrontację z przeciwnikiem jestem pewien, że decyzja o zakupie zapadnie wcześniej zanim oddacie kluczyki sprzedawcy... 

A jak jeszcze raz ktoś użyje określenia "klasyczny kompakt", to mu się zbanowanie należy ;-) 

To oczywiście nie wszystko co mam do powiedzenia, ale muszę ochłonąć... 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, ze jest ta linka - ciagle mamy system gdzie reczny jest "nawijany'. Przypuszczam ze dlatego nie ma wyłączenia pełzania w automacie. 

 

Malo tego widzialem testy z reczna skrzynia...5 biegową :)

 Z wysposazenia ktorego nie ma u nas -  widzialem ze czasami maja dojazdowke oraz wyswietlanie obrazu z kamery na lusterku wstecznym. Pamięć ustawienia foteli oraz podgrzewanie kierownicy tez gdzies bylo w testach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to prawie każdy testowany model w Australii czy USA ma zwykłe halogeny z przodu a u nas w standardzie LED-y, To jest jednak duża różnica i generator kosztu.

No i przy tych ledach z przodu , mamy całe wnętrze i tablice rejestracyjną podświetlane żarówkami a nie ledami to już naprawdę razi w aucie rocznik modelowy 2018.

Japończycy to jednak są dziwni, te przyciski podgrzewania foteli albo patyczki do sterowania komputerem w nowych Suzuki itd...

Kobieta moja ma Hondę CIVIC 2001r gdzie zegary są jeszcze podświetlanie żaróweczkami :-) . Śmieszno i straszno...

Z drugiej strony pamiętam Audi A3 z 2004r które miało w podstawowej wersji kaseciaka, gdy już wszyscy kaset się pozbyli. PREMIUM :-)

Edytowane przez bebeto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Topi napisał:

W Stanach jest też H/K audio w najwyższym stopniu wyposażenia. 

 

No właśnie tego brak troche mnie dziwi... Ciekawy jestem jak te 6 głośników gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
19 godzin temu, Sebastian.R napisał:

Dlatego, ze jest ta linka - ciagle mamy system gdzie reczny jest "nawijany'. Przypuszczam ze dlatego nie ma wyłączenia pełzania w automacie.

Przy włączonym aktywnym tempomacie pełzania nie ma ...

A aktywny tempomat jest w Imprezie standardem.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dyrekcja napisał:

Przy włączonym aktywnym tempomacie pełzania nie ma ...

A aktywny tempomat jest w Imprezie standardem.

 

Pozdrowienia

 

A jak jest z nawigacją w nowych Imprezie i XV czy została wreszcie zaktualizowana do współczesnych czasów czy dalej operuje na mapach z przed kilku lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GREGG napisał:

 

A jak to się przekłada na praktykę?Jest od razu aktualna mapa? Co z aktualizacjami?

Niestety nie miałem możliwości zbadania tego tematu ale ta informacja pojawiająca się przy uruchomieniu mapy nastroiła mnie optymistycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...