Skocz do zawartości

Impreza MY2018


przemekka

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni w ASO takie usługi oferować :D Najgorsze jest to, że Impreza naprawdę fajnie chodzi (jak na moje potrzeby) .... do wczoraj. Od wczoraj wiem, że można lepiej. Co mnie podkusiło, żeby depnąć tym XTkiem? Żył bym sobie w nieświadomości i miałbym spokojną czachę.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jabubmw napisał:

Słyszałem coś o tym, ale miałem nadzieję, że to żart :icon_205:

a ja dokładnie odwrornie

 

potrzebuję subaru miejskie hybrydę. Obecna imprez Diesel to super fajne auto na dłuższe dojazdy, bardzo dobrze się prowadzi, 6 bieg robi super robotę, jest cicho i szybko. Zamiast tego chętnie bym przyjął hybrydę opartą na technologii toyoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają mieć jakąś własną hybrydę, chociaż pewnie z racji powiązań z Toyotą skorzystają z jej doświadczeń. Wiadomo, że samymi spalinówkami rynku nie zawojują i hybryda to będzie konieczność, ba, może być nawet całkiem udana i fajnie jeździć.. ale, jakoś nie z tym się subaru kojarzy, więc ponarzekać trzeba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W styczniu, podczas salonu motoryzacyjnego w Tokio ma być zaprezentowana m.in Impreza STI. Kto wie, czy nie dołożą tam silnika elektrycznego (ciekawe gdzie, swoją drogą) i nie będą tego sprzedawać w Europie, jako hybryda?

Chyba, że tradycyjnie: turbo, dodatkowe stado koni, sztywny zawias i wersja wyłącznie na Japonię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Minął rok, jak najstarsze imprezy wyjechały na drogi i można już powoli coś powiedzieć o tym jak się spisują na dłuższą metę. I tu pytanie do użytkowników pierwszych egzemplarzy - jak wam się jeździ? Czy nadal jesteście zadowoleni ze swoich autek, czy coś tam się wydarza, czy już mieliście doroczny serwis i co tam wyszło? Krótko mówiąc: czy było warto? Ja osobiście jestem ze swojej subary bardzo zadowolony, ale ona jeszcze nowa, to o czym tu pisać..

Edytowane przez Jabubmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z listopada 2017 ponad 19000 i wszystko ok :) jedyne co to ... spalanie katalog a życie :) wro nie zejdzie sie ponizej 11 ... trasy fajnie smiga. przegląd zerowy i po 15 tys w Dzierżoniowie :) nie bolał bardzo. Nic nie wyskoczyło extra dobrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się, czy nie pada mi system Eye sight. Już dwa razy ( w odstępie ponad tygodnia) system mi się wyłączył na kilkanaście sekund. Pojawiła się najpierw informacja, że nie działa, później zapalały się ikonki. Dzieje się to przy włączeniu spryskiwaczy, tak jakby kamerki były zasłonięte pianą, z drugiej strony śnieg im nie przeszkadzał, więc to chyba nie to. W serwisie mnie zleją, bo jak usterka nie wystąpi podczas ich sprawdzeń, to wszystko w/g nich będzie ok. Na dobrą sprawę, należałoby wymienić cały moduł, tylko, czy warto się wykłócać. Może ten typ tak ma i wymiana nic nie zmieni? Mieliście z tym jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jabubmw napisał:

Noo.. instrukcja, to ostateczność. Muszę zajrzeć. Czyli, reasumując, ma prawo czasem nie działać?

 

Ja odwrotnie, instrukcja była jako lektura do poduszki. Można tam znaleźć kilka ciekawych i przydatnych informacji.

 

Kiedy mi się wyłącza:

  • Mocnie zaparowanie/zaszronione szyby
  • Mocne opady deszczu/śniegu (czasem nawet, chwile po wyjeździe z myjni) - generalnie, dużo wody na szybie
  • Silna mgła/zamglenie

Czasem wyłącza się na kilka sekund, czasem na minutę-dwie. Do tej pory zdarzyło mi się to może z 10 razy przez 1.5 roku.

Edytowane przez xemir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jabubmw napisał:

Może ten typ tak ma i wymiana nic nie zmieni? Mieliście z tym jakieś doświadczenia?

 

Zacznij od dokładnego umycia szyby od wewnątrz - z czasem osadza się taki film, który powoduje szybsze parowanie szyb przy niekorzystnej pogodzie. Jak zaparuje przed kamerami, to system się wyłączy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jabubmw napisał:

Ee.. ważne, że to nie żadna awaria. Po prostu kolejny element o który trzeba dbać. Muszę jednak przyznać, że działa to bardzo fajnie. Raz mnie chyba nawet uratował przed wjechaniem w jednego takiego, który mi wyrósł nagle przed maską.

tylko jak będziesz mył szyby od środka to zakryj kamerki, instrukcja nie zaleca "psikania" na nie płynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...