Skocz do zawartości

Święta rodzinne górach co polecacie


Rafik83pl

Rekomendowane odpowiedzi

Temat na czasie, jak dla mnie. 

 

Tez czegos szukam na swieta, okolice Wisly, Istebny. Chcemy spedzic swieta/wigilie w gronie obcych nam osob, wspolnie swietowac i sie zabawic.. cala rodzina (2+2). Moze cos polecacie? Kulig, ognisko mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na czasie, jak dla mnie. 
 
Tez czegos szukam na swieta, okolice Wisly, Istebny. Chcemy spedzic swieta/wigilie w gronie obcych nam osob, wspolnie swietowac i sie zabawic.. cala rodzina (2+2). Moze cos polecacie? Kulig, ognisko mile widziane.
My szukaliśmy też 2+2 Kulig itp padło na ośrodek Karina Wiśle ;) oceny bardzo dobre jest Kulig itp

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17. 11. 2017 o 19:29, Rafik83pl napisał:

My szukaliśmy też 2+2 Kulig itp padło na ośrodek Karina Wiśle ;) oceny bardzo dobre jest Kulig itp

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Niestety, dla mnie juz zabraklo miejsc :( .. szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć obiecałem zdjęcia i informacje o pensjonacie . Więc zgadzam się z opiniami pozytywnymi w internecie. Właściciele bardzo mili jedzenie super takie domowe i smaczne . Do pokoju przypisany darmowy parking . Dostęp bardzo ładna okolica . Wybieram się tam jeszcze raz na Wielkanoc ;) poniżej kilka zdjęć z pensjonatu i bliskich okolic ;)a1c6c412ecbfe245fa4678a5f1ba74b7.jpg54a3f9e66632e944287fb188a5a7f516.jpg6821fc177b4c41f0d7161b5d83ddee7f.jpg9d2da956aae5b75c06aa92b7ab2c17c3.jpga6f0f647e6fad6c1dbed854011f0bffc.jpg

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...