Skocz do zawartości

Uszczelka łukowa na styku błotnika TP i drzwi TP...


Ireq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegow,

Uszczelka jak w temacie, odeszla i nie chce sie trzymac swego miejsca na blotniku na skutek czego miedzy blotnikiem, a drzwiami pozostaje okolo jednocentymetrowa szpara, w ktora w tej chwili dostaje sie woda i wszystko inne co sie na drogach znajdzie. W samej uszczelce widac bylo cala mase piachu, a pod nim rdzy, wydaje mi sie, ze nazwyczajniej spuchlo metalowe wzmocnienie/mocowanie wewnatrz gumy, rozszerzylo tym samym calosc i dlatego nie chce sie cala uszczelka trzymac na miejscu. Oczywiscie wizyta w ASO, gdzie po konsultacjach (nawet z blacharzem:P) stwierdzono, ze element (uszczelka) wymaga wymiany. Oczywiscie takich rzeczy to na miejscu nie ma, wiec trzeba zamowic, ceny tez nie moglem poznac bo trzeba bylo sie skonsultowac z dzialem czesci zamiennych...  W kazdym razie zastanawiam sie czy sa szanse, zeby to pod gwarancje podciagnac, nie patrzac nawet ile to bedzie kosztowalo. Tym bardziej, ze na tylnych siedzeniach nikt zazwyczaj nie jezdzi, bo to mi zasugerowano, iz ktos wsiadajac zrzucil te uszczelke i tyle. Wydaje mi sie, ze ciezko stwierdzic, iz jest to element elsploatacyjny, ktory sie zuzywa i nie podlega gwarancji auta.

Co myslicie o tym, powinienem zawalczyc o wymiane w ramach gwarancji, czy odpuscic temat?

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...