Skocz do zawartości

Felgi 17, jakie ET do SG?


_ONE_

Rekomendowane odpowiedzi

Tez myslalem nad Streetrallye, ale nie moglem doczekac sie czarnej w odpowiednich pieniadzach
 
Pokaz jak leza na Forku
No mi się udało za 2100 komplet dostać z pierścieniami i nakrętkami. Nie mam auta pod ręką więc tylko robocze foty wrzucę. W realu wygląda 10x lepiej. Jak dla mnie idealne felgi.
34f7a8e83dd084584d1e2b872b60aa68.jpg886605925d366e0c704b5a789ee4ee23.jpg
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2017 o 16:47, samedi napisał:

No mi się udało za 2100 komplet dostać z pierścieniami i nakrętkami. Nie mam auta pod ręką więc tylko robocze foty wrzucę. W realu wygląda 10x lepiej. Jak dla mnie idealne felgi.
34f7a8e83dd084584d1e2b872b60aa68.jpg886605925d366e0c704b5a789ee4ee23.jpg

Zawsze jak widzę niskiego turboForka to przypomina mi się ten mem :D

 

IMG_5582.JPG

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Drodzy Foresterowicze! :) Sorry, że Wam zrobię odkop i trochę pośmiecę, ale chciałem uprzejmie zapytać, czy posiada ktoś z Was koła 17" z felgami ET38, ET40 i jest może z województwa małopolskiego lub śląskiego? Bo tworzę (w głowie) zestaw na swojego Outbacka i chciałbym dosłownie na 5 minut przymierzyć takie koło do siebie, czy jest sens w ogóle pakować się w takie odsadzenie.

 

Z góry Bóg zapłać, odwdzięczam się za zainteresowanie poniższym zdjęciem. :)

 

 

blue.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
50 minut temu, Artur Wróbel napisał:

Posiadam obecnie oryginalne 215/60/R16 i bede przechodzil na 17'.

Et55 bedzie ok??? (oem subaru chyba legacy), a druga sprawa jakie oponki jesli chodzi o rozmiar - troche zalezy mi na wygladzie ale nie chce stracic komfortu... mysle 215/55/17? czy 225?

215/55/17 to optymalny rozmiar do Forka SG XT na fabrycznych felgach, wg mnie. Na Subariady mam 225/55/17 i minimalnie ociera o nadkole przy progu na skręconych kołach. W tym rozmiarze zapas mieści się do wnęki w bagażniku jedynie przy upuszczonym powietrzu w kole, w razie kapcia trzeba mieć pompkę ;)

Edytowane przez Daniel Janus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 17x7 OEM mają et48. ET55 będą bardziej schowane, co w mojej ocenie nie jest korzystne zarówno dla wyglądu, jak i trakcji.

Opony 225/50 będą miały nieco mniejszą średnicę niż 215/55, więc przekłamanie licznika będzie jeszcze większe :)

Przy przejściu z 16 na 17 utrata komfortu jakaś tam będzie, ale sporo będzie też zależało od opon, np stare pirelli P7 wydawały mi się betonowe, gdy wiosną zmieniałem z zimówek (16). Nowe dunlop rt2 są też twardsze niz zimówki, ale zdecydowanie bardziej komfortowe od P7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...