Skocz do zawartości

BRZ EU vs USA


Kreatos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

ostatnio zainteresowałem się kupieniem BRZ, jednak na nówkę nie mogę sobie jeszcze pozwolić. Na alledrogo większość egzemplarzy pochodzi ze Stanów i to oczywiście te są w moim zasięgu.

Czy ktoś może zna różnice między tymi wersjami? Przejrzałem jakieś amerykańskie forum, ale tam się tylko kłócili, że to wydech inny albo że wcale nie, potem że tylko jakieś pierdółki. Niczego więc się nie dowiedziałem.

Mam nadzieje, że znajdę tutaj kogoś kto jest w stanie udzielić fachowej i jednoznacznej odpowiedzi :) 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY'17 czyli po lifcie dostał w jułeseju silnik ze zmienionymi kolektorami co dało +5 KM i +7 Nm, czyli w sumie 205 kucy i 212 niutów, ale montowany był tylko do wersji z manualem. Automat pozostał bez zmian, wersja europejska także. To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Klima w Fahrenheitach, przebieg w milach (ale prędkościomierz wspiera km/h). Przerobienie raczej nie jest łatwe, jeśli w ogóle możliwe. Do tego nie ma automatycznie składanych lusterek w większości wersji.

Mapy mają tylko USA, al można dokupić kartę SD w Europą.
A, i oczywiście - symetryczne reflektory. Panowie z ASO twierdzili też, że przeciwmgielne mają inną żarówkę.

Mieli też fajne edycje limitowane - na przykład Series.Blue, której jestem szczęśliwym posiadaczem :)

 

(lepiej późno, niż wcale, może komuś się przyda :) )

Edytowane przez StingRay
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2018 o 04:50, StingRay napisał(a):

Klima w Fahrenheitach, przebieg w milach (ale prędkościomierz wspiera km/h). Przerobienie raczej nie jest łatwe, jeśli w ogóle możliwe.

 

Jest możliwe i chyba nie aż takie trudne. :P

 

 

Edytowane przez Dominik Wiktor
Dangerous Hyperlink Connection
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...