Skocz do zawartości

Impreza STI problem z alarmem, immobilizerem, kluczykiem


Stary bemkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie pacjent Subaru Impreza STI 2004r. Europa.

 

Autem pojechałem do rodziców, wszystko ok. Chcąc wrócić do domu nie mogłem otworzyć samochodu z pilota, nie reagował. Otworzyłem samochód ręcznie kluczykiem, próbując odpalić zaczął wyć alarm i nie dało się odpalić (blokada immobilizera zapewne). Pojechałem drugim autem wymienić baterię w pilocie. Nic nie dało, dalej to samo. Pojechałem po 2 oryginalny kluczyk, lecz ten od nowości nie był używany i również miał padniętą baterię (wiem bo sprawdzałem i wcześniej pilot nr 2 nie otwierał, gdy pilot nr 1 działał bez zarzutu). Odłączyłem akumulator, przekręcałem w tą i we w tą małym kluczykiem  alarm pod maską i nic. Dodam, że i 1 pilot po wymianie baterii jak i 2 nie zamykał całego samochodu centralnie tylko drzwi kierowcy, tak powinno być ?(mowa o aktualnym stanie samochodu) Po wymianie baterii trzeba jakoś programować pilot na nowo? 

 

Panowie proszę o rady bo auto stoi, serce pęka i nerwów brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stary bemkowicz napisał:

"Dodam, że i 1 pilot po wymianie baterii jak i 2 nie zamykał całego samochodu centralnie tylko drzwi kierowcy, tak powinno być ?(mowa o aktualnym stanie samochodu) Po wymianie baterii trzeba jakoś programować pilot na nowo?" 

 

 

 Czesc jak wyzej moj 2006 tez tylko zamyka drzwi kierowcy, wiec TTTM (chyba) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za chęci pomocy. Sprawa rozwiązana.  Kulturalnie mówiąc amator pracujący w dorabianiu kluczy w galerii, który wymieniał baterię w pilocie wsadził niewłaściwą baterie, a do tego odwrotnie. Dziś po kolejnej wymianie baterii u konkretnej osoby w oby pilotach problem został rozwiązany po 3 sekundach. A tyle nerwów napsuło...

Edytowane przez Stary bemkowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...