Skocz do zawartości

Przekładka anglika


maazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mieszkam w Uk, rok temu kupiłem tutaj Subaru Imprezę WRX z 2005 roku. 

Zainwestowałem przez ten czas dużo kasy w te auto dlatego zastanawiam się nad przkładką na wersję europejską. 

Szukałem warsztatów, które zajmują się przeróbkami samochodów  z wysp, ale nie znalazłem ich wiele.

Dlatego właśnie moje pytanie, czy zna ktoś jakiś warsztat, który przerobi moje auto profesjonalnie. Jestem z Płocka więc preferowalbym warsztaty w okolicy, ale mogę też dojechać dalej jeśli macie zaufany warsztat dalej. 

Z góry dziękuję wam za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zastanów z tą przekładką.

Będzie to kosztować sporo czasu i pieniędzy, jeżeli ma być zrobione dobrze. Jeżeli nie jest to jakaś limitowana seria i rarytas to moim zdaniem nie warto. Lepiej sprzedać i poszukać dobrego egzemplarza w PL. Takie auto będzie też później ciężko sprzedać, gdyby zaszła taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pw

Dnia 10.09.2017 o 20:10, sredniaq napisał:

.....Takie auto będzie też później ciężko sprzedać, gdyby zaszła taka potrzeba.



Przełożone dwie sztuki, klient wiedział co kupuje, auto lata i ma sie swietnie, nie wiem w czym problem, z zarejestrowaniem tez bez spiny, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil Fałek napisał:

Przełożone dwie sztuki, klient wiedział co kupuje, auto lata i ma sie swietnie, nie wiem w czym problem, z zarejestrowaniem tez bez spiny, pzdr

No tutaj dochodzimy do sedna mojej wypowiedzi: świadomy klient kupi, amator z ulicy niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przekładka JDM raz zrobiłem i zrobie drugi i ostatni raz :) czy warto- dla zdroworozsądkowego śmiertelnika nie warto. Dla mnie warto :) 

Ile kosztuje.... bardzo dużo, ale jest zrobione konkretnie. Ile zajmuje czasu jeszcze więcej jak kosztuje :) 

Dla WRX nie zawracał bym sobie głowy, nawet STI powyżej 2002 roku nie ma sensu. Wszystko rozbija się o unikatowe egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, darecki napisał:

Dla WRX nie zawracał bym sobie głowy, nawet STI powyżej 2002 roku nie ma sensu. Wszystko rozbija się o unikatowe egzemplarze.

Jestem tego samego zdania, a przerobiłem temat dogłębnie na własnej skórze. 

Dla standardowego wrx jest to operacja pozbawiona sensu.

Nie bierz tego do siebie maazur, ale to wynika z chęci zaoszczędzenia Ci nerwów i kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...