Jump to content

Wyposażenie w styropianie w bagażniku XV

grzegorz76
 Share

Recommended Posts

Szanowni,

Wydaje mi się, że ten temat nie był poruszany na forum. Jestem zadowolonym posiadaczem XV z 2013 r. Samochód kupiłem w lipcu jako używany, sprowadzony z Belgii. W bagażniku był lewarek, zestaw naprawczy i klucz do kół. Brakowało wkręcanego haka, który dokupiłem. Zastanawiam się co jeszcze powinno być w standardowym wyposażeniu w pojemniku znajdującym się w styropianie, w przestrzeni bliżej krawędzi bagażnika. Człowiek w autoryzowanym serwisie pokazał mi, że do Levorga np. wkładane są tam np. takie odlotowe niebieskie subarowe: trójkąt, kamizelka, etui na olej i apteczka. A wszystko w specjalnej niebieskiej subarowej torbie. Innymi słowy, czy w waszych XV-ach jest taka torba z zawartością na wposażeniu czy nie? Bardzo interesuje mnie opinia użytkowników XV sprzed 2014 - jak to u Was wygląda...

Dziękuję za odpowidzi, Grzegorz

3 godziny temu, grzegorz76 napisał:

A wszystko w specjalnej niebieskiej subarowej torbie. Innymi słowy, czy w waszych XV-ach jest taka torba z zawartością na wposażeniu czy nie?

tak niebieska  torba z napisem Subaru  i rzepami jest na wyposażeniu każdego XV sprzedanego przez salon.

3 godziny temu, grzegorz76 napisał:

Zastanawiam się co jeszcze powinno być w standardowym wyposażeniu w pojemniku znajdującym się w styropianie, w przestrzeni bliżej krawędzi bagażnika

jeszcze powinna byc czarna  torba z kompresorkiem zasilanym z gniazda zapalniczki samochodowej z preparatem do  naprawy przebitego koła + adapter do kompresorka

jeszcze powinna byc czarna  torba z kompresorkiem zasilanym z gniazda zapalniczki samochodowej z preparatem do  naprawy przebitego koła + adapter do kompresorka

Dziękuje za odpowiedź. A co jest w tej torbie? Czy da się taką torbę kupić?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

w torbie   jest gaśnica, trójkat, drapaczka do szyb, gabeczka do okien i chyba to wszystko. Kamizelki są w dodatkowej niebieskiej małej torebce

U mnie gaśnica jest pod prawym przednim fotelem. Może w Belgii jest inaczej? Nie ma apteczki? A etui na olej? Może we wcześniejszych latach nie było tej torby? Jak ją kupić?

24 minuty temu, Karas napisał:

w torbie   jest gaśnica, trójkat, drapaczka do szyb, gabeczka do okien i chyba to wszystko. Kamizelki są w dodatkowej niebieskiej małej torebce

Jeszcze szczotka do zagarniania śniegu i lina holownicza. 

To jest wyposażenie uzupełniane przez importera.

Jeszcze szczotka do zagarniania śniegu i lina holownicza. 
To jest wyposażenie uzupełniane przez importera.

Dziękuje! A co to znaczy uzupełniane przez importera? Wszędzie jest inaczej? I czy da się gdzieś dokupić taka torbę? Jakoś zaraziłem się tym Subaru i chciałbym je dopieścić.

15 godzin temu, grzegorz76 napisał:

A co to znaczy uzupełniane przez importera? Wszędzie jest inaczej?

To, że akcesoria będące w bagażniku pochodzą z Europy. Np. apteczka i kamizelka są niemieckie a lina i gaśnica krajowe.

15 godzin temu, grzegorz76 napisał:

I czy da się gdzieś dokupić taka torbę?

Tego nie wiem, spytaj w ASO.

IMG_1965.JPG

• 2 weeks later...

Dziękuje bardzo za informacje i za zdjęcie. Pytałem dziś w ASO. Nie za bardzo wiedzieli co zrobić jak tego nie ma a chce się mieć. Mam zadzwonić w poniedziałek.

Kupiłem taka torbę w Krakowie przy Josepha Conrada 45. Dziękuje za pomoc i polecam krakowskie Subaru.