Skocz do zawartości

Wyposażenie w styropianie w bagażniku XV


grzegorz76

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

Wydaje mi się, że ten temat nie był poruszany na forum. Jestem zadowolonym posiadaczem XV z 2013 r. Samochód kupiłem w lipcu jako używany, sprowadzony z Belgii. W bagażniku był lewarek, zestaw naprawczy i klucz do kół. Brakowało wkręcanego haka, który dokupiłem. Zastanawiam się co jeszcze powinno być w standardowym wyposażeniu w pojemniku znajdującym się w styropianie, w przestrzeni bliżej krawędzi bagażnika. Człowiek w autoryzowanym serwisie pokazał mi, że do Levorga np. wkładane są tam np. takie odlotowe niebieskie subarowe: trójkąt, kamizelka, etui na olej i apteczka. A wszystko w specjalnej niebieskiej subarowej torbie. Innymi słowy, czy w waszych XV-ach jest taka torba z zawartością na wposażeniu czy nie? Bardzo interesuje mnie opinia użytkowników XV sprzed 2014 - jak to u Was wygląda...

Dziękuję za odpowidzi, Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzegorz76 napisał:

A wszystko w specjalnej niebieskiej subarowej torbie. Innymi słowy, czy w waszych XV-ach jest taka torba z zawartością na wposażeniu czy nie?

tak niebieska  torba z napisem Subaru  i rzepami jest na wyposażeniu każdego XV sprzedanego przez salon.

3 godziny temu, grzegorz76 napisał:

Zastanawiam się co jeszcze powinno być w standardowym wyposażeniu w pojemniku znajdującym się w styropianie, w przestrzeni bliżej krawędzi bagażnika

jeszcze powinna byc czarna  torba z kompresorkiem zasilanym z gniazda zapalniczki samochodowej z preparatem do  naprawy przebitego koła + adapter do kompresorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w torbie   jest gaśnica, trójkat, drapaczka do szyb, gabeczka do okien i chyba to wszystko. Kamizelki są w dodatkowej niebieskiej małej torebce

U mnie gaśnica jest pod prawym przednim fotelem. Może w Belgii jest inaczej? Nie ma apteczki? A etui na olej? Może we wcześniejszych latach nie było tej torby? Jak ją kupić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Karas napisał:

w torbie   jest gaśnica, trójkat, drapaczka do szyb, gabeczka do okien i chyba to wszystko. Kamizelki są w dodatkowej niebieskiej małej torebce

Jeszcze szczotka do zagarniania śniegu i lina holownicza. 

To jest wyposażenie uzupełniane przez importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szczotka do zagarniania śniegu i lina holownicza. 
To jest wyposażenie uzupełniane przez importera.

Dziękuje! A co to znaczy uzupełniane przez importera? Wszędzie jest inaczej? I czy da się gdzieś dokupić taka torbę? Jakoś zaraziłem się tym Subaru i chciałbym je dopieścić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, grzegorz76 napisał:

A co to znaczy uzupełniane przez importera? Wszędzie jest inaczej?

To, że akcesoria będące w bagażniku pochodzą z Europy. Np. apteczka i kamizelka są niemieckie a lina i gaśnica krajowe.

15 godzin temu, grzegorz76 napisał:

I czy da się gdzieś dokupić taka torbę?

 

Tego nie wiem, spytaj w ASO.

IMG_1965.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuje bardzo za informacje i za zdjęcie. Pytałem dziś w ASO. Nie za bardzo wiedzieli co zrobić jak tego nie ma a chce się mieć. Mam zadzwonić w poniedziałek.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupiłem taka torbę w Krakowie przy Josepha Conrada 45. Dziękuje za pomoc i polecam krakowskie Subaru.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...