Skocz do zawartości

Kokpit, wymiana elementów


barcin_ski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Mam pytanko, może ktoś już kiedyś szukał to wie gdzie można znaleźć elementy kokpitu. Mam Legacy IV i taką oto sytuację. Chciałem sobie dorobić AUX. Podjechałem do firmy, która powiedziała, że spoko, da radę zrobić. Próbują dostać się do radia, ale jest problem ze zdjęciem tych aluminiowych belek, które lecą po bokach radia. Co się okazuje. Nie wiem co moja auto robiło w poprzednim życiu ale te belki ktoś po chamsku przykleił do konsoli klejem. Gościu mi mówi, że on tego nie rusza, bo najpewniej się to połamie i może będę miał AUX, ale przy okazji rozwalony estetycznie środek. Powiedział, zebym poszukał gdzieś tych pionowych belek, a przy okazji i ten element gdzie jest wsadzone gniazdo 12v, bo też coś tam jest uszkodzone. Pytanie brzmi, nawet nie wiem jakich fraz użyć, żeby tego poszukać w necie. Istnieje szansa, że ktoś to gdzieś może sprzedawać jako osobny element? Czy tylko szukanie po szrotach

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro. Te belki widziałem ostatnio za jakieś parę dyszek (używki). Skoro było grzebane przy desce zweryfikuj czy masz poduchy bo różne rzeczy już widziałem. A ten koleś je odkręcał? Bo każda ma po jednej śrubie w okolicy lewarka! I bez tego nie zdejmiesz!

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj od razu czarnego scenariusza. Może ktoś je przykleił, bo ...skrzypiały. ;)

Spróbuj je zdemontować sam, bo zrobisz to delikatniej niż pracownik, który ma to, czy się połamią w ... Jeśli się nie uda, to kupisz używki. Jest na obu forach kilku sprzedawców części używanych - na pewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...