Jump to content

Kokpit, wymiana elementów


barcin_ski
 Share

Recommended Posts

Witam, 

 

Mam pytanko, może ktoś już kiedyś szukał to wie gdzie można znaleźć elementy kokpitu. Mam Legacy IV i taką oto sytuację. Chciałem sobie dorobić AUX. Podjechałem do firmy, która powiedziała, że spoko, da radę zrobić. Próbują dostać się do radia, ale jest problem ze zdjęciem tych aluminiowych belek, które lecą po bokach radia. Co się okazuje. Nie wiem co moja auto robiło w poprzednim życiu ale te belki ktoś po chamsku przykleił do konsoli klejem. Gościu mi mówi, że on tego nie rusza, bo najpewniej się to połamie i może będę miał AUX, ale przy okazji rozwalony estetycznie środek. Powiedział, zebym poszukał gdzieś tych pionowych belek, a przy okazji i ten element gdzie jest wsadzone gniazdo 12v, bo też coś tam jest uszkodzone. Pytanie brzmi, nawet nie wiem jakich fraz użyć, żeby tego poszukać w necie. Istnieje szansa, że ktoś to gdzieś może sprzedawać jako osobny element? Czy tylko szukanie po szrotach

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Allegro. Te belki widziałem ostatnio za jakieś parę dyszek (używki). Skoro było grzebane przy desce zweryfikuj czy masz poduchy bo różne rzeczy już widziałem. A ten koleś je odkręcał? Bo każda ma po jednej śrubie w okolicy lewarka! I bez tego nie zdejmiesz!

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Nie zakładaj od razu czarnego scenariusza. Może ktoś je przykleił, bo ...skrzypiały. ;)

Spróbuj je zdemontować sam, bo zrobisz to delikatniej niż pracownik, który ma to, czy się połamią w ... Jeśli się nie uda, to kupisz używki. Jest na obu forach kilku sprzedawców części używanych - na pewno znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...