Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaczem (ekranem) Subaru Legacy IV 3.0 R 2004r


Karol Żyszkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyświetlaczem w moim Legacy. Od momentu jak go kupiłem tak było i nie bardzo mogę znaleźć info co się takiego stało. Na wyświetlaczu praktycznie nic nie widać, kolory są ledwo widoczne i zamiast niebieskich kolorów, wszystko jest na biało (tak jakby przestawiał się w trybach nocny i dzienny). Nie wiem czy to może być problem z zimnymi lutami ( wiem, że większość ma takie problem i działa albo nie działa), czy może po prostu to już koniec i ekran się wypalił i lepiej już nie będzie. Jutro postaram się dodać zdjęcia jak to wygląda, a do tej pory może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził, ewentualnie powie mi , że czas na wymianę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzenie tabletu nie wchodzi w grę, za duża rzeźba i aż tak bardzo nie potrzebuję tego wyświetlacza, po prostu nie lubię jak coś nie działa tak jak trzeba. pozostaje oddać to komuś kto się na tym zna, albo wymiana na sprawny, tylko ceny zaporowe.

Wrzuciłem zdjęcia aby pokazać jak wygląda wyświetlacz. Po uruchomieniu samochodu wyświetlacz jest ciemny, granatowy, po chwili robi się jasny i nieczytelny, a później tło robi się prawie białe z czarną czcionką. Jak ktoś miał podobne problemy i jakoś sobie z tym poradził to proszę o info.

DSC_0636.JPG

DSC_0637.JPG

DSC_0639.JPG

DSC_0641.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...