Jump to content
subartu

Outback 2017, oświetlenie zegarów

Recommended Posts

Mam nowego outbacka my2017 diesel ctv ale nie mam instrukcji po polsku a chciałem zmienić kolor podświetlenia zegarów. Wiem, że jest okrągła obwódka niebieska lub w innych kolorach ale w menu tego nie widzę. U mnie jest to wyłączone.Jak to zrobić albo skad pobrać polską instrukcję.

Edited by subartu

To jest dostępne tylko w najwyższej wersji wyposażenia. Jeśli taką masz, to ustawia się manetkami od komputera znajdującymi się na kierownicy na godzinie 20:00.

Jak nie masz, nie masz czego żałować - żaden bajer - jak dla mnie wyglądało to słabo i wyłączyłem.

Mówisz, że na żywo nic specjalego? Nawet nie wiedziałem, że to tylko w topowej wersji. Dzięki za info.

Mi się nie podobało - ale gusta są różne. Można ustawić nawet różowy ;)

Bez dodatkowych pierścieni zegary mają fajny klasyczny wygląd.

pomyślałem o niebieskim bo wszędzie po folderach są z tym fotki, już się przyzwyczaiłem do tego a tu nie ma ;)

Ale bez też jest całkiem ok.

Jak już rozmawiam z posiadaczem tej samej budy, to zapytam na jakich ustawieniach świateł dziennych mam jeździć aby było zgodne z przepisami? Auto, czy mijania czy pozycyjne?

Co do świateł dziennych, to nie napisałeś z jakiego kraju jest twój OBK. W samochodach z polskiej dystrybucji światła dzienne zapalają się automatycznie, nawet jak włącznik świateł jest w pozycji wyłączony. Światła zapalają się w momencie ruszenia tylne światła wówczas nie świecą. Jak przełączysz na auto, to wówczas o zmroku albo w tunelu światła zostają automatycznie przełączone na mijania. Na pozycyjnych nie jeździsz nigdy. Jak przełączysz na mijania - to będą one świeciły przez cały czas, niezależnie od natężenia oświetlenia - dzienne wtedy nie działają.

U mnie podswietlenie zegarow zmienia kolor z niebieskiego na rozowawy jak przelacze biegi z automatu na reczne,

Edited by Gregorius