Skocz do zawartości

Outback 2017, oświetlenie zegarów


subartu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowego outbacka my2017 diesel ctv ale nie mam instrukcji po polsku a chciałem zmienić kolor podświetlenia zegarów. Wiem, że jest okrągła obwódka niebieska lub w innych kolorach ale w menu tego nie widzę. U mnie jest to wyłączone.Jak to zrobić albo skad pobrać polską instrukcję.

Edytowane przez subartu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dostępne tylko w najwyższej wersji wyposażenia. Jeśli taką masz, to ustawia się manetkami od komputera znajdującymi się na kierownicy na godzinie 20:00.

 

Jak nie masz, nie masz czego żałować - żaden bajer - jak dla mnie wyglądało to słabo i wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślałem o niebieskim bo wszędzie po folderach są z tym fotki, już się przyzwyczaiłem do tego a tu nie ma ;)

Ale bez też jest całkiem ok.

Jak już rozmawiam z posiadaczem tej samej budy, to zapytam na jakich ustawieniach świateł dziennych mam jeździć aby było zgodne z przepisami? Auto, czy mijania czy pozycyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świateł dziennych, to nie napisałeś z jakiego kraju jest twój OBK. W samochodach z polskiej dystrybucji światła dzienne zapalają się automatycznie, nawet jak włącznik świateł jest w pozycji wyłączony. Światła zapalają się w momencie ruszenia tylne światła wówczas nie świecą. Jak przełączysz na auto, to wówczas o zmroku albo w tunelu światła zostają automatycznie przełączone na mijania. Na pozycyjnych nie jeździsz nigdy. Jak przełączysz na mijania - to będą one świeciły przez cały czas, niezależnie od natężenia oświetlenia - dzienne wtedy nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

U mnie podswietlenie zegarow zmienia kolor z niebieskiego na rozowawy jak przelacze biegi z automatu na reczne,

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...