Skocz do zawartości

fxt '03 panel klimy


tonyww44

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ! szwankuje mi podświetlenie w panelu klimy w fxt 03, czyli przedlift. Czy orientuje sie ktos może jak jest z panelami od wersji poliftowych lub od anglikow? rozkład pokretel i przycisków jest inny wiec mam na myśli to czy po podłączeniu będzie działać no i czy w ogóle da sie podłączyć bez większych przeróbek wtyczek itp. pytam, ponieważ bardzo ciężko mam znaleźć taki sam jak mój 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wymienić żaróweczki? To wbrew pozorom łatwe, wyjmujesz panel, odkręcasz kilka śrubek i odchylasz zatrzaski. Każde pokrętło jest podświetlane jedną żaróweczką z wąsami montowaną na wkręcany cokolik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2017 o 11:16, Yanas napisał:

Nie lepiej wymienić żaróweczki? To wbrew pozorom łatwe, wyjmujesz panel, odkręcasz kilka śrubek i odchylasz zatrzaski. Każde pokrętło jest podświetlane jedną żaróweczką z wąsami montowaną na wkręcany cokolik.

Niestety pali ciągle środkową żarówkę, więc coś z elektroniką pewnie.

 

Dnia 1.09.2017 o 13:26, radek_shin napisał:

Ja w swoim przedlifcie mam poliftowe. I jestem zadowolony. Z tym, że zostały polakierowane później na czarno.

 

Czyli pasowało bez rzeźby wszystko? W takim razie muszę zamówić sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod wątek, gdyż w sumie do dzisiaj nie mam pewności jak powinno byc. Czy ktos dysponuje zdjeciem przedliftowego prawidłowo podświetlonego panelu klimy? U mnie świecą sie tylko te zielone światełka w srodku pokręteł oraz pod cyframi, natomiast nie świecą sie żadne ikonki (AUTO, OFF, A/C, ikonki szyb), ani same cyfry nad pokrętłami. Czy tak ma byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...