Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

za przyciemniane lampy jak w tym viper stajl powinni zabierać dowody rejestracyjne i za jaja właściciela wieszać przy drodze...

 

Dlaczego wieś tjunerzy nie przyciemniają przednich lamp ?

 

:mrgreen:

 

Wtedy nie mogli by ustawiac sie w linii, wlaczyc swiatel i podskakiwac przy czarnych rytmach z tuby w bagazniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wieś tjunerzy nie przyciemniają przednich lamp ?

eeeeee zasadniczo to był ostatnio w tym wątku jakis golf, który z przodu miał ciemne lampy...

 

Wtedy nie mogli by ustawiac sie w linii, wlaczyc swiatel i podskakiwac przy czarnych rytmach z tuby w bagazniku ;)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szajmon, aleś wyciągnął suchara...zęby można połamać :D

 

 

 

hmmmmm : opony tył 295/60/15

nooo tyle mocy, to lacz musi być jak w ładowarce Białoruśce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szajmon, aleś wyciągnął suchara...zęby można połamać :D

 

Zlapalem go w czwartek w Boze Cialo pod kosciolem, pare razy probowalem mu zrobic zdjecie, ale mi uciekal niemal za kazdym razem :mrgreen: Tym razem nie bylo inaczej, chcialem zrobic profil ale dziadek dal gazu i tyle go widzialem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele obszyte futrem El Chupacabra robią jednak niesamowite wrażenie :roll: :mrgreen:

:mrgreen:

A ja się dziwiłem, że nie mogą tego potwora w Meksyku odszukać... a tu proszę odnalazł się w Limanowej :mrgreen:

Chodzą słuchy, że został upolowany przez znanego dobrze lokalnej policji kłusownika z niewielkiej miejscowości pod Limanową, Zenona W. za pomocą przemyślnie wykonanej pułapki, której podstawę konstrukcyjną stanowiła linka hamulcowa tylna do roweru typu "Wigry III", widelec, jeden śpiący Meksykanin oraz gaźnik od Ursusa rocznik 1973. :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele obszyte futrem El Chupacabra robią jednak niesamowite wrażenie :roll: :mrgreen:

:mrgreen:

A ja się dziwiłem, że nie mogą tego potwora w Meksyku odszukać... a tu proszę odnalazł się w Limanowej :mrgreen:

Ostatnio widziany jak latał nad moją łąką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...