Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

rrosiak, jedno z bardziej wsiowych aut w tym wątku. Pytanie co autor miał na myśli. Ciekawe właściciel rzeczywiście na dachu wozi drezyny, no bo po co byłyby mu te szyny?

 

Trudno powiedzieć co miał na myśli.... Jest to auto (jedno z wielu) nowego sąsiada mojej teściówki. "Tjunink" robiła mu jakaś firma z Poznania, podobno za same rurki zapłacił 16tys., a całość kosztowała prawie 100. Aktualnie auto jest na sprzedaż za jedyne 25tys. W komplecie są dodatkowe koła z "jodłami", każde waży ponad 80kg. Okazja :!: Zastanówcie sie więc poważnie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tjunink" robiła mu jakaś firma z Poznania, podobno za same rurki zapłacił 16tys., a całość kosztowała prawie 100.

 

:shock: Żartujesz, prawda? Powiedz, że żartujesz. Mój sąsiad w garażu zrobił by to lepiej. Wystarczyło pójść do tesco i kupiłby takie same rzeczy za mniej... Nie wierze, żeby ktoś był tak zdesperowany w pozbywaniu się pieniędzy. Nie żartujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tjunink" robiła mu jakaś firma z Poznania, podobno za same rurki zapłacił 16tys., a całość kosztowała prawie 100.

 

:shock: Żartujesz, prawda? Powiedz, że żartujesz. Mój sąsiad w garażu zrobił by to lepiej. Wystarczyło pójść do tesco i kupiłby takie same rzeczy za mniej... Nie wierze, żeby ktoś był tak zdesperowany w pozbywaniu się pieniędzy. Nie żartujesz?

 

 

Tak mówił, a czy to prawda, to już inna sprawa...środek też ma wypasiony. Ja bynajmniej nie żartuję. Co do kasy to raczej gościowi jej nie brakuje, więc może sobie pozwolić na takie ekstremalne fanaberie. Facet jest Armeńczykiem i w Armenii ma ponoć jakiś niezły biznes, a do Polski przyjechał w poszukiwaniu spokoju. Aktualnie buduje dom, nie mogę się doczekać ukończenia, bo zgodnie z zapowiedziami ma to być niezła perełka :grin: (zapewne godna umieszczenia w tym wątku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...