Skocz do zawartości

XII Subariada Albania+Czarnogóra:29.07– 5.08.2018 oraz XIII Subariada Bułgaria:7-14.08.2018


marraass

Rekomendowane odpowiedzi

@Paweł Węgliński co to za lista ? Czego się tyczy ?
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
 
Dobra już czaję ze na Bułgarię Light


Nie bardzo. Bo gdzie moja skromna osoba? Bylem 2 na liście rezerwowej w pliku.

Robi sie bałagan....

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ppmarian napisał:

 


Nie bardzo. Bo gdzie moja skromna osoba? Bylem 2 na liście rezerwowej w pliku.

Robi sie bałagan....

 

Na liście wszystko się zgadza, też na początku zrobiłam wielkie oczy, ale sprawdziłam i jest ok :)

 

Paweł się zakręcił :)

Pozdrawiam

A propos chaosu, nie jest źle.

Dobrze, że jest plik i każdy może się pilnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbórka napisał:

Na liście wszystko się zgadza, też na początku zrobiłam wielkie oczy, ale sprawdziłam i jest ok :)

 

Paweł się zakręcił :)

Pozdrawiam

Tak @ppmarian jesteś 2 na liście rezerwowej w Bułgrii Lihgt w pliku - tak jak było.

@Paweł Węgliński chyba pozazdrościł Miłoszowi i zamieszał jeszcze bardziej :)

 

W każdym razie słuszna ustalona została zasada, żeby listy zapisywać w tym pliku - dlatego jak widzę @Paweł Węgliński już jest wpisany na ostatnich pozycjach w rezerwach.

 

Za chwilę ogarnę listę na Maroko i wrzucę do pliku, żeby się uporządkowało trochę (bo jednak problem zostaje jak z numeracją tych nowych Subariad :biglol: - wskoczyły dwie nowe przed te które już są oznaczone jako XII, XIII i nast.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paweł Węgliński napisał:

No dobrze przyznaję się, ten chaos to moja sprawka :) już poprawiłem poprzedni post.

Każdy może się zakręcić ;)

Mi również się zdarzyło (na szczęście przed napisaniem jakiegokolwiek postu w temacie) :)

Edytowane przez Barbórka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem do pliku dodatkowy arkusz dot. Subariady w MAROKU - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-yVDIlw7JWPRBz9_EhBu9Rt57SnupFElnS8zKDuSpKs/edit#gid=1912230639

 

Sprawdźcie, czy nie ma pomyłek i wszystko się zgadza.

I dalej zgodnie z zasadą kolejne osoby zainteresowane dopisują się na listę w tym pliku informując na forum o wprowadzanych zmianach.

Gwoli formalności :) - @Urabus wpisał się do tabelki na poz. 4 w rezerwie do MAROKA.

 

 

Edytowane przez marraass
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marraass Zapisy na Maroko teraz, bez konkretnej daty, ponad rok do przodu nie mają sensu. Podałem tą informację tylko, aby "krążyła gdzieś w głowach". Tak, że tabelka zapisów to falstart i proszę usuń ją na razie. Fajnie, że są chętni. Jak tylko będą daty promów (najpewniej w lutym, może marcu) podam datę i szczegóły, stworzy się nowy wątek i tam pójdą zapisy. Z uwagi na mnogość Subariad i Subariad Light być może będzie osobna osoba odpowiedzialna za ogarnianie tego z ramienia SIP.

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz z mojego punktu to nie jest bez sensu. Data w przybliżeniu określona - 2 dni w tę czy tamtą nie robią różnicy. Zawsze można zrezygnować jak komuś nie będzie pasować. Miejsca na subariady schodzą w takim tempie ze jak nie jesteś bon stop na forum to siedzisz w sylwestra w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem intencję tabelki, ale (z przyczyn obiektywnych) wypisałem naszą ekipę z listy głównej Subariady Light do Bułgarii i z listy rezerwowej Subariady sierpniowej do Bułgarii, przesuwając jednocześnie na listach o jedno miejsce do góry ekipy, będące poniżej. 

 

@bangokorea jesteś na liście głównej wrześniowej wyprawy do Bułgarii. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

@marraass Zapisy na Maroko teraz, bez konkretnej daty, ponad rok do przodu nie mają sensu. Podałem tą informację tylko, aby "krążyła gdzieś w głowach". Tak, że tabelka zapisów to falstart i proszę usuń ją na razie. Fajnie, że są chętni. Jak tylko będą daty promów (najpewniej w lutym, może marcu) podam datę i szczegóły, stworzy się nowy wątek i tam pójdą zapisy. Z uwagi na mnogość Subariad i Subariad Light być może będzie osobna osoba odpowiedzialna za ogarnianie tego z ramienia SIP.

 

Słusznie, tego sie trzymajmy :)

 

ale w obliczu tak dużego zainteresowania oraz - jak rozumiem - braku mozliwosci zorganizowania dwóch ekip do Maroka, byc moze warto by było rozważyć możliwość zapisów z „loterią”. Czyli od terminu X do terminu Y można sie zapisywać, potem automat losujący wybierze pulę szczęśliwych zwycięzców oraz pulę dziesięciu rezerwistów. Po ich ogłoszeniu Do terminu Z zwycięzcy potwierdzają udział na „fest” i wpłacają zaliczkę, a gdy któryś zrezygnuje, to wskakują osoby z listy rezerwistów. Proste i przejrzyste i nikt nie moze narżekac, ze nie zdążył albo ze niefair :) hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

@marraass Zapisy na Maroko teraz, bez konkretnej daty, ponad rok do przodu nie mają sensu. Podałem tą informację tylko, aby "krążyła gdzieś w głowach". Tak, że tabelka zapisów to falstart i proszę usuń ją na razie. Fajnie, że są chętni. Jak tylko będą daty promów (najpewniej w lutym, może marcu) podam datę i szczegóły, stworzy się nowy wątek i tam pójdą zapisy. Z uwagi na mnogość Subariad i Subariad Light być może będzie osobna osoba odpowiedzialna za ogarnianie tego z ramienia SIP.

 

Miłosz, na swoją obronę :) mogę jedynie napisać, że stworzenie dodatkowej zakładki tabelki dot. MAROKA wynikało z potrzeby uporządkowania zapisów zgłaszanych przez forumowiczów. Informacja o Subariadzie wydawała się konkretna, że "to jest właśnie czas i miejsce" na zapisy. Ludzie zareagowali w taki sposób na wpis o kolejnej Subariadzie. Zapisy ruszyły, a ja ruszyłem za "tłumem" :biglol:  - stało się

Nie mnie teraz decydować, o tym co zadeklarował każdy z forumowiczów (czy bierze pod uwagę koszty, terminy, zaliczki i inne szczegóły, których teraz nie znamy), ale osobiście, podobnie jak @Gazik uważam, że taka lista nie jest bez sensu - może jakieś pozytywne wieści z takiego odzewu ludzi uda się jednak wyciągnąć :rolleyes: 

Spośród propozycji @Than_Junior oraz @Wipolak jak dla mnie opcja @Wipolak z zaliczką od razu jest ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie problem ale nie zmienia to faktu ze trzeba być w czasie tej właściwej godziny na forum przy zapisach na Albanię po 4 h od umieszczenia wątku byłem 15. Z tym Maroko super pomysł wiec może być podobnie.... może pomysł Thana jest rozwiązaniem....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nowa Subariada oznaczała nowy wątek. I był porządek. 

Tutaj w jednym wątku jest kilka wypraw, pomylone są numeracje Subariad Light, i generalnie jest spory bałagan. 

 

2 godziny temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Tak, że tabelka zapisów to falstart i proszę usuń ją na razie.

 

 

16 minut temu, marraass napisał:

Zapisy ruszyły, a ja ruszyłem za "tłumem" :biglol:  - stało się

 

 

Primo - ZTCW to @Miłosz Rzeźnik jest przewodnikiem i organizatorem wyprawy.


Secundo 

 

54 minuty temu, marraass napisał:

Informacja o Subariadzie wydawała się konkretna, że "to jest właśnie czas i miejsce" na zapisy. Ludzie zareagowali w taki sposób na wpis o kolejnej Subariadzie.

 

Ktoś kto nie jest zainteresowany wyjazdami wakacyjnymi i nie śledzi tego wątku nie miał szans dowiedzieć się o otwarciu listy na wyjazd Sylwestrowy do Maroko. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze - akurat na 2 grupy do Maroko są szanse, ale oczywiście druga nie byłaby "sylwestrowa" tylko "przedświąteczna".

Dobrze prawi @przemekka - nowa subariada powinna zaczynać się nowym wątkiem aby nieśledzący mieli równe szanse. Zapisy przez wątek istniejący i obserowany przez kilkadziesiąt ekip to spory fuckup moralny dla reszty. 

Założeniem było poinformować dziesiątki rezerwistów na inne Subariady, że to nie koniec.

 

W stosowniejszym momencie wyznaczona osoba "wystrzeli" osobny wątek, każdy zainteresowany, znający konkrety się zapisze, a w razie nadmiaru będziemy się martwić. Tak bym radził, a kto tu decyduje to nie wiem....

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

I jeszcze - akurat na 2 grupy do Maroko są szanse, ale oczywiście druga nie byłaby "sylwestrowa" tylko "przedświąteczna".

Dobrze prawi @przemekka - nowa subariada powinna zaczynać się nowym wątkiem aby nieśledzący mieli równe szanse. Zapisy przez wątek istniejący i obserowany przez kilkadziesiąt ekip to spory fuckup moralny dla reszty. 

Założeniem było poinformować dziesiątki rezerwistów na inne Subariady, że to nie koniec.

 

W stosowniejszym momencie wyznaczona osoba "wystrzeli" osobny wątek, każdy zainteresowany, znający konkrety się zapisze, a w razie nadmiaru będziemy się martwić. Tak bym radził, a kto tu decyduje to nie wiem....

 

Miłosz, zgadzam się "w całej rozciągłości" Twojego wpisu i nie widzę w takim podejściu problemu :) 

 

Godzinę temu, przemekka napisał:

Primo - ZTCW to @Miłosz Rzeźnik jest przewodnikiem i organizatorem wyprawy.

 

@przemekka z tym też nie mam problemu i w żadnym miejscu nie podważałem takich wartości Miłosza. Nawet nie przyszło mi to do głowy...zupełnie nie wiem skąd takie spostrzeżenie.

 

Godzinę temu, przemekka napisał:

Secundo 

Ktoś kto nie jest zainteresowany wyjazdami wakacyjnymi i nie śledzi tego wątku nie miał szans dowiedzieć się o otwarciu listy na wyjazd Sylwestrowy do Maroko. 

 

@przemekka tu pełna zgoda.

 

Godzinę temu, Kambol napisał:

@marraass - wklej proszę link do tabelek do pierwszego posta, bo już ciężko go namierzyć na tylu stronach.

 

 

@Kambol - link do tabelek: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-yVDIlw7JWPRBz9_EhBu9Rt57SnupFElnS8zKDuSpKs/edit#gid=0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Jestem tez za tym aby zapisywać się w osobnym temacie ale trzeba naprawdę szybko reagować na pojawiające się informacje o nowych subariadach. Wiec czekamy na nowe wątki i będziemy się zapisywać. razem z zaliczkami jak to proponował @Wipolak Ale wszystko zależy od organizatorów :) Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę właściwie przetrzymywać zaliczek na ponad rok do przodu, bo potem, gdy zmieniają się osoby, jest dodatkowe zamieszanie. 

Zaliczki od ekip musimy mieć w momencie, gdy blokujemy termin, bo od tych terminów, zależą i inne nasze. Choć przy naszym planowaniu to faktycznie czasem jest i 9 miesięcy przed...

 

Wszystko na spokojnie, staramy się wraz z Dyrekcją dbać o to, aby rosnące zapotrzebowanie na wyjazdy zostało zaspokojone i to ciekawymi, dopracowanymi kierunkami. Ostatnie słowo nie zostało powiedziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wipolak napisał:

A może po prostu zapisy z zaliczką od razu? Ja jeszcze nigdy nic nie wygrałem emoji853.png

 

Jak to nie?? A zwycięzca w kategorii największa usterka X Subariady to niby kto?? :mrgreen: Chyba nie ja, ze śrubka w oponie :biglol: 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marraass napisał:

Dzięki. Generalnie link odnalazłem, ale chodziło mi o ułatwienie dla wszystkich szybkiego dostępu do aktualnej tabelki, stąd prośba, żebyś wkleił go do pierwszego posta w tym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...