Skocz do zawartości

XII Subariada Albania+Czarnogóra:29.07– 5.08.2018 oraz XIII Subariada Bułgaria:7-14.08.2018


marraass

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2017 o 22:29, Miłosz Rzeźnik napisał:

Ja pierdziu... To ja jeszcze proponuję, aby z każdej z list (nie-rezerwowych) zgłosił się jeden pewniak, który będzie odpowiedzialny za dany wyjazd (tzw. ogarniacz). Zakładam, że marras nie chce ogarniać 5 wyjazdów?

Miłosz, logistycznie na pewno dam radę ogarniać wyjazdy XII Albania/Czarnogóra i XIII Bułgaria, czyli pierwsze terminy wyjazdów, na które jadę. Dla drugich terminów (XIV Albania/Czarnogóra i XV Bułgaria Light) najlepiej organizacyjnie gdyby zgłosił się ochotnik :) z tych terminów, ale gdyby nie było zainteresowania, to też będę mógł to ogarnąć.

ps. i o ile dobrze się doliczyłem to wyjazdów jest szt. 4 :D

6 godzin temu, Barbórka napisał:

Proszę o dodanie mnie na listy rezerwowe, na oba terminy do Bułgarii

Barbórka, wpisałem w arkuszu na listy rezerwowe na oba terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przeoczyłem wcześniej, że @Than_Junior stworzył googlową tabelkę (:applause:) więc niepotrzebnie biłem pianę. Gdyby ktoś jeszcze był tak nieuważny jak ja, to przypominam zainteresowanym, że ona tam jest:

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-yVDIlw7JWPRBz9_EhBu9Rt57SnupFElnS8zKDuSpKs

 

Teraz wszystko jest dla mnie czytelne i zrozumiałe. @AAD odnośnie zamiany to sytuacja jest teraz o tyle ciekawa i podstępna, że zamiana z Bułgarii Light na Bułgarię podstawową (XIII Subariada) jest tożsama z wskoczeniem z rezerwy podstawowej. Możesz z pewnością uważać, że pojedziesz tam gdzie chcesz (czyli na Light) bo ja, podobnie jak już chyba dwie inne osoby, też się chętnie "zamienię" (dlatego chwilowo nie wykreślam się z Light). A są jeszcze dwie załogi przede mną, czyli @drzemik i @przemekka, które mogą podjąć taką decyzję i w tej sytuacji będą miały pierwszeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję, S-turbo może przyszykuję, żeby gryzł glebę.

chce mi się :D

PS: mogę się pojawić z nienacka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2017 o 22:42, AAD napisał:

Zgodnie z regulaminem zapytuję czy mogę się wpisać na wolne miejsce Bułgarii Light,jesteśmy pierwsi na rezerwie a pavca oficjalnie zwolnił miejsce,miało nie być samowolek zatem...

 

AAD wpisałem zatem z rezerwy na główną listę na poz. 10 Bułgaria Light. Rezerwa w tym terminie przesunęła się o jedno oczko w górę.

AAD patrząc na listy rozumiem, że jedziesz poza Albanią/Czarnogórą v1 zarówno na Bułgarię w v1 jak i v2 light :)

Edytowane przez marraass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - w związku z bardzo dużym zainteresowaniem przyszłorocznymi Subariadami, w porozumieniu z Dyrekcją możemy już teraz zapowiedzieć (a więc znów namieszać!):

- dodatkową Subariadę Light do Rumunii - czerwiec 2018

- dodatkową Subariadę Light do Bułgarii - czerwiec 2018

- "Sylwestrową" Subariadę do MAROKA - okres świąt oraz noworoczny (2018/2019).

Dokładne terminy powyższych Subariad Light podamy za kilka tygodni, dokładny termin Maroka zależy od rozkładu promów (Genua-Tanger-Genua), a ten poznamy nie wcześniej niż za kilka miesięcy, ale myślę, że czasu jest jeszcze baaaaardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cart napisał:

Za rzadko zaglądam chyba na forum i mi umknęło :)

Poproszę o dopisanie do rezerwy :D na drugi termin Czarnogóra + Albania.

 

Moja skromna osoba + żona albo inaczej cart i Radziecka :biglol:

 

cart dopisałem na rezerwę w drugim terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...